Auto stanęło w płomieniach

Płonący samochód
Tczew - Auto stanęło w płomieniach
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 16. do 22. maja zanotowano łącznie 20 zdarzeń, z czego 5 stanowią pożary, 15 miejscowe zagrożenia i 1 alarm fałszywy

17.05.2011 r. Pelplin, ul. Mickiewicza - pożar

Paliła się przyczepa kempingowa, którą po przybyciu jednostek straży pożarnej ugaszono. Dokonano przeszukania pogorzeliska i nie stwierdzono przebywania w niej żadnych osób. W działaniach brały udział 3 zastępy: dwa z JRG Tczew i jeden z OSP Pelplin.

18.05.2011 r. Zajączkowo - pożar

Około godz. 22.30 otrzymano zgłoszenie o pożarze trawy. Na miejscu zdarzenia strażacy zastali palący się w całości barakowóz, który ugaszono, a następnie przeszukano pogorzelisko. W działaniach brał udział jeden zastęp z OSP Miłobądz.

21.05.2011 r. Dzierżążno, DW nr 234 - pożar

Pożar samochodu osobowego, który całkowicie objęty był płomieniami. Osób poszkodowanych nie stwierdzono. Po ugaszeniu samochodu pianą gaśniczą i zabraniu go przez pomoc drogową, jezdnię sprzątnięto z fragmentów karoserii, a pozostałą pianę gaśniczą zmyto wodą. W działaniach brał udział jeden zastęp z OSP Gniew.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +6

  qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm

  24.05.2011, 11:09

  Brawo_straż

  Widać, ze strażacy się nie nudzą . Pozdrowienia dla strażaków szczególnie z Tczewa :) Oby jak najmniej pracy w tym nadchodzącym lecie :)

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • -1

  jagiełły_gość

  24.05.2011, 21:26

  a dlaczego nic nie napiszą o Jagiełły 4 a.Co tam się w końcu działo????

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx5.xx2 
 • -1

  GOŚĆ_gość

  25.05.2011, 11:11

  Sam jestem ciekaw co tam na tym Jagiełły się działo, nic nie piszą na tcz.pl, może ktoś z internautów coś wie?

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx1.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.