Maraton Mikołajkowy

(fot. mat. prasowe )

odbyło się
09
12.2016
Piątek
Tczew - Maraton Mikołajkowy
Już 9 grudnia zapraszamy na maraton, który będzie dla wielu świetnym prezentem mikołajkowym! Czeka nas niezwykła noc z Waszymi ulubionymi gatunkami filmowymi: Komedie i Groza!

Na początek komedie i premierowa „Firmowa Gwiazdka”, a dalej „Asy bez kasy”. Po krótkiej przerwie zmieniamy nastrój filmami grozy: „Osaczona” i na koniec „Diabelski młyn”. Jesteśmy przekonani, że taka dawka skrajnych emocji jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Start: 09.12.2016. godz. 22.30
Meta: 10.12.2016. godz. 05:30

Zagramy:

FIRMOWA GWIAZDKA (PREMIERA!)
ASY BEZ KASY
OSACZONA
DIABELSKI MŁYN


Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin.
 
Regulamin NMF oraz zgoda opiekuna prawnego na udział osoby poniżej 15 lat w NMF dostępna na stronie www.helios.pl (zakładka Nocne Maratony Filmowe).
 
Zachowaj bilet z maratonu! Może się jeszcze przydać!

Zapraszamy!
Helios Tczew, ul. Pomorska 1, tel. 58 777 26 16


Konkurs

Mamy dla Państwa podwójne zaproszenie na wymieniony film. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem "Kino Helios" - kto pierwszy, ten lepszy. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl . W mailu należy podać imię i nazwisko. (Uwaga - pod uwagę bierzemy tylko maile wysłane jeden raz, po publikacji tego artykułu). O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.

Udział w konkursie jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr. 133 poz. 883) na cele związane z konkursem

Aktualizacja

Uwaga - konkurs rozwiązany. Prosimy nie nadsyłać maili. Bilety otrzymuje:

Łukasz Dombrowski
Marcin Basa
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (0)

  • Uwaga! Funkcja komentowania została wyłączona przez Moderatora serwisu...

Komentarz dnia