Płonęła stolarnia w Czatkowach

Strażacy otrzymali nowy sprzęt (fot. tcz.pl)
Tczew - Płonęła stolarnia w Czatkowach
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 2. do 8. stycznia zanotowano łącznie 24 zdarzenia, z czego 8 stanowią pożary, a 16 to miejscowe zagrożenia.

Ważniejsze zdarzenia

02.01.2012r., Pieniążkowo, Droga Krajowa nr 91 - wypadek

Z powodu niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym. Na miejscu śmierć poniósł kierujący samochodem osobowym, a 2 pasażerów zostało rannych. Utrudnienia w ruchu trwały przez ponad 5 godzin. W działaniach brały udział 2 zastępy z JRG Tczew oraz zastępy z OSP w Koloni Ostrowickiej i Opaleniu.

04.01.2012 r. Rożental - pożar piwnicy

Na miejscu zdarzenia zastano palące się wyposażenie kotłowni w budynku jednorodzinnym. Pożar został częściowo ugaszony przed przybyciem zastępów straży, dzięki czemu nie rozprzestrzenił się na sąsiednie pomieszczenia. Po dojeździe zastępów i podaniu prądu gaśniczego pożar został ugaszony. Przyczyną pożaru był nieszczelny piec. W działaniach brały udział 2 zastępy JRG Tczew oraz 2 zastępy z OSP, Pelplina i Kulic.

08.01.2012r. Tczew - Czatkowy, pożar stolarni

Po przybyciu na miejsce zastano pożar w jednym z pomieszczeń stolarni. Wyposażenie stolarni zostało wyniesione przed przybyciem zastępów straży przez właściciela. Przyczyna pożaru nie jest znana. W gaszeniu pożaru brały udział 3 zastępy z JRG Tczew oraz z OSP Miłobądz i OSP Gniszewo.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +3

  Iwona_gość

  10.01.2012, 14:04

  podziękowania

  Serdeczne podziękowania dla jednostek biorących udział w akcji gaszenia pożaru w Czatkowach. Strażacy spisali się znakomicie, błyskawiczna akcja i profesjonalne podejście. Wielkie dzięki!

  Odpowiedz
  IP: 193.200.xx0.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.