Masz pomysł? Rusza Młodzieżowy Program Grantowy "Aktywator"

Fundacja Pokolenia zaprasza na dzień otwarty
Tczew - Masz pomysł? Rusza Młodzieżowy Program Grantowy "Aktywator"
Chcesz zmienić swoje otoczenie? To, co widzisz dookoła nie zadowala Ciebie, a masz pomysł na zmianę? Nadszedł czas na działanie. Właśnie ruszył Aktywator!

Fundacja Pokolenia jest organizacją pozarządową prowadzącą od kilku lat programy grantowe na terenie powiatu tczewskiego i nowodworskiego, między innymi takie jak Działaj Lokalnie, czy też Pracownia Umiejętności. Od grudnia 2011 rusza nowy Młodzieżowy Program Grantowy "Aktywator" skierowany do grup młodzieżowych w wieku 15 - 30 lat chcących realizować zaplanowane przez siebie inicjatywy o charakterze społecznym, kulturalnym, rozwijające umiejętności techniczne i wykorzystujące nowoczesne technologie.

- Czekamy na nowe, świeże pomysły z zakresu edukacji, nauki, kultury, oświaty, sztuki, aktywności społecznej, działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych, ekologii i obywatelskości. - mówią organizatorzy.

Młodzieżowy Program Grantowy "Aktywator" to narzędzie do przeprowadzenia ciekawego wydarzenia, dzięki któremu na swój własny, niepowtarzalny sposób będzie można odcisnąć piętno na lokalnym otoczeniu, społeczności, miejscu, w którym żyjecie. Ten program to sposób na to by zaistnieć, by być aktywnym, by być twórczym, by zrobić coś ciekawego!

Ogłoszenia Programu Grantowego "Aktywator" oraz szczegółów dotyczących konkursu szukajcie na: www.fundacjapokolenia.pl oraz na łamach lokalnych mediów.

Fundacja Pokolenia
ul. Kołłątaja 9 (nr pok. 4, wejście od parkingu), 83-110 Tczew
tel. 58 352 45 46, fax. 58 352 45 52
mail: aktywator@fundacjapokolenia.pl

Partnerem finansowym Programu Grantowego "Aktywator" jest firma Flextronics.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +5

  C>K>M

  17.12.2011, 10:56

  Jakiś znak czasów, że 30 latków uznaje się za młodzież:) Dawniej 30 latek miał już dziecko w podstawówce.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • _gość

  18.12.2011, 22:47

  Zgadza sie

  Przykre

  Cytuj
  IP: 84.38.xx9.xx0 
 • +2

  aktywator_gość

  17.12.2011, 11:54

  Nabór wniosków trwa do 31 stycznia. Dokumenty od poniedziałku będę na stronie Fundacji Pokolenia

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx6.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.