Płonęło mieszkanie na Suchostrzygach

straż (fot. tcz.pl)
Tczew - Płonęło mieszkanie na Suchostrzygach
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 11. do 17. lipca zanotowano łącznie 35 zdarzeń, z czego 6 stanowią pożary, a 29 to miejscowe zagrożenia.

Ważniejsze zdarzenia

12.07.2011r. Tczew ul. Armii Krajowej - pożar w mieszkaniu

Działanie polegało na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Pożar ugaszono jednym prądem gaśniczym wody. W trakcie działań mieszkanie przeszukano kamerą termowizyjną. Po lokalizacji nadpalone meble i ubrania usunięto na zewnątrz celem dogaszenia. Pokój, w którym powstał pożar, sprawdzono kamerą termowizyjną. W działaniach brały udział trzy zastępy z JRG Tczew

13.07.2011r. - Ostrowite - pożar ładowarki

Na miejscu zastano palącą się ładowarkę teleskopową JCB. Płonienie obejmowały całe urządzenie. Działania polegały na zabezpieczeniu teren akcji i podano jeden prąd gaśniczy w natarciu na ognisko pożaru. Następnie schładzano zbiornik paliwa, sprawdzając jego temperaturę przy pomocy kamery termowizyjnej. W działaniach brały udział jeden zastęp z JRG Tczew i dwa z OSP w KSRG

14.07.2011r. Tczew - Aleja Solidarności - kolizja

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano kolizję trzech samochodów: dwóch osobowych i jednego ciężarowego. Miejsce działań zabezpieczono. Po uprzątnięciu jezdni z rozbitych elementów karoserii samochód Renault Megane ściągnięto na chodnik. W działaniach brały udział trzy zastępy z JRG Tczew.
Drukuj
Prześlij dalej