Konkurs. Czekają bilety na koncert Miecznikowskiego w Muzycznej Zagrodzie Kociewskiej

Maciej Miecznikowski (fot. Marek Podolczyński )
Tczew - Konkurs. Czekają bilety na koncert Miecznikowskiego w Muzycznej Zagrodzie Kociewskiej
Już w kolejny piątek (09.09) w działającej pod naszym patronatem Muzycznej Zagrodzie Kociewskiej zagra Maciej Miecznikowski, który przygotował na tę okazję specjalny bluesowy program. Zapowiada się wieczór pełen atrakcji. Dla naszych czytelników mamy dwie podwójne wejściówki na to wydarzenie.

Maciej Miecznikowski, znany szerokiej publiczności z zespołu "Leszcze" i prowadzenia dwójkowego programu "Jak to leciało", wystąpi wspólnie ze Sławomirem Kornasem (bas), Maciejem Kortasem (gitary) i Michałem Szczeblewskim (perkusja) z formacji Ajagore. Muzyk przygotował dla publiczności specjalny program bluesowo-jazzowy z elementami muzyki pop.

Kto nie chce przegapić tej muzycznej uczty, powinien już rezerwować bilety (cena 60 zł.) Wejściówki do nabycia w zagrodzie, bądź pod numerem tel. 504-102-206.

Konkurs dla internautów

Mamy dla Państwa dwa podwójne zaproszenia na koncert. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem "Muzyczna Zagroda Kociewska" i odpowiesz na pytanie - Z jakiej miejscowości na Kaszubach pochodzi Maciej Miecznikowski?. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl do środy, 7. września, do godziny 10.00. W mailu należy podać imię i nazwisko. O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.

Udział w konkursie jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr. 133 poz. 883) na cele związane z konkursem.

Uwaga!

Konkurs zakończony - zwycięzcami zostali - Agnieszka Urbańska i Jacek Cyganowski. Gratulujemy!

Drukuj
Prześlij dalej
 

Komentarz dnia