Gniew walczy ze szpetnymi reklamami

Rynek w Gniewie (fot. gniew.pl)
Tczew - Gniew walczy ze szpetnymi reklamami
Gniew walczy ze szpetnymi reklamami na tamtejszym Starym Mieście. Wydano akty prawne, która mają pomóc w uporządkowaniu wizerunku na starówce.

- Stare Miasto jest sercem i wizerunkiem naszego miasta i gminy. Dlatego naszą wspólną troską powinna być dbałość o jego wygląd, estetykę i ład przestrzenny. W tym celu samorząd gminy wydał kilka aktów prawnych, które obowiązują nas wszystkich. Zgodnie z ich postanowieniami do 31 lipca br. z elewacji budynków należy usunąć klimatyzatory, anteny satelitarne oraz dostosować szyldy, tablice i reklamy. - informują urzędnicy z Gniewa.

Tutaj można znaleźć treść aktów prawnych, wniosek o zatwierdzenie projektu nośnika reklamy, wzory nośników reklamowych oraz przykłady dobrych praktyk w naszym mieście.


Sonda - odpowiedz na pytanie

Jak Ci się żyje w mieście Tczew?

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +3

  xyz_gość

  18.05.2017, 10:19

  xyz

  Żeby nasz prezydencik Tczewa brał przykład z Gniewa....

  Odpowiedz
  IP: 195.33.xx4.xx0 
 • +4

  Bombi_gość

  18.05.2017, 10:44

  Szkoda, że władze nie zadbają o stan nawierzchni dróg!! W asfaltach dziura na dziurze, chodników porządnych brak! Witosa zakorkowana, brak parkingów. Miasto zasyfione, śmietników brak!

  Odpowiedz
  IP: 46.113.xx0.xx6 
 • +5

  dzg_gość

  18.05.2017, 12:41

  tymczasem tyczy.pl przebija sama siebie na stronie startowej jest juz reklama a na niej druga reklama.

  Odpowiedz
  IP: 77.112.xx3.xx7 
 • +3

  hhhhhllll_gość

  18.05.2017, 21:10

  gość

  Szyldy, reklamy, anteny. A komu to przeszkadza. Władzom nie przeszkadza brud w mieści, zaniedbane otoczenie, zanieczyszczona fosa, brak koszy na śmieci w mieście i na skarpie wiślanej. Nie skoszona trawa na pasach zieleni. Wszech obecny brud, zaniedbane otoczenia budynków, zaparkowane samochody na trawnikach i chodnikach. Gdzie mają odpoczywać mieszkańcy i turyści ! Na zasmogowanym "RYNKY" spalinami i tumanami kurzu spowodowanego jeżdżącymi jak na autostradzie samochodami.

  Odpowiedz
  IP: 188.146.xx7.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.