Pierwsze w nowym roku Kino Kobiet

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
17
01.2018
Środa
Tczew - Pierwsze w nowym roku Kino Kobiet
ZAPRASZAMY NA PIERWSZE W NOWYM ROKU KINO KOBIET! Seans w terminie 17 STYCZNIA (środa), godz. 18.30 - Helios Tczew "GOTOWI NA WSZYSTKO. EXTERMINATOR".


Kochane Panie!

Życząc Wam wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku serdecznie zapraszamy na styczniowe seanse Kina Kobiet. Na początek zaserwujemy Wam zabawną i pełną pozytywnej energii komedię "Gotowi na wszystko. Exterminator". Pamiętajcie, że w styczniu spotykamy się dwa razy. Kolejne seans już 31.01!

Jak co miesiąc przygotowaliśmy również dodatkowe atrakcje i konkursy z nagrodami. Zabierzcie koleżanki, sąsiadki, mamę, siostrę i wybierzcie się na seans Kina Kobiet!

W holu kina od godz. 17:30 czekać będą na wszystkie panie nasi partnerzy:

Mary Kay - z zabiegami pielęgnacyjnymi "satynowe dłonie" i "satynowe usta".
Ebro Gym - z konsultacjami specjalistycznymi odnośnie doboru ćwiczeń na siłowni

(Postanowienie noworoczne? Pomagamy!).
Tczewska Szkółka Programowania dla Dzieci i Młodzieży - z okularami trójwymiarowymi (Każda z pań będzie mogła przenieść się do innej przestrzeni!) oraz propozycją zapisów na kolejny semestr zajęć.
Pracownia Florystyczna Stary Rower - z kreatywnymi zajęciami tematycznymi.
Księgarnia Book Book - z zestawieniem 10 bestsellerów roku 2017 do nadrobienia.

Podczas konkursów na sali od godz. 18:30 do wygrania m.in.:
voucher na indywidualny trening w Pilates Studio Aleksandra Czapiewska,
nagrody książkowe ufundowane przez księgarnię Book Book,
nagrody rzeczowe od Ebro Gym,
zestawy kosmetyków od Mary Kay,
vouchery na zajęcia z programowania od Tczewskiej Szkółki Programowania dla Dzieci i Młodzieży,
najnowsze numery pisma Avanti.

Dla każdej uczestniczki pierwszego styczniowego Kina Kobiet
będziemy mieli również KALENDARZ NA ROK 2018!


MOTYW WIECZORU

Zapraszamy do wspólnej zabawy podczas ostatniego z konkursów, tzw. Warunków. Pierwszym z nich będzie "Złoto" - w nawiązaniu do karnawałowych kreacji.
Ubierzcie więc bluzkę ze złotymi cekinami, sukienkę w złote wzory lub zabierzcie ze sobą na nasze wydarzenie inne akcesoria w kolorze złotym!

OPIS FILMU

Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie - chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie: Exterminator. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie. Pewnego dnia powracają dawne wspomnienia - pani burmistrz (Dominika Kluźniak) okazuje się wielką fanką Exterminatora ze starych czasów. Obiecuje wesprzeć przyjaciół unijną dotacją, o ile dogadają się i doprowadzą do reaktywacji zespołu. Szybko okazuje się, że propozycja ma jednak mały haczyk: chłopcy muszą sprzeniewierzyć się swoim ideałom i wystąpić na kilku festynach, grając utwory dalekie od ich repertuaru. Męska duma nie pozwala bohaterom iść na kompromis, a wieloletnia przyjaźń i związki z kobietami poddane zostają prawdziwej próbie.

Bilety w sprzedaży!
Dobre miejsce zarezerwujesz tutaj: http://www.helios.pl/33,Tczew/KinoKobiet/

Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, na którym nie są realizowane Zaproszenia, Kupony Specjalne oraz Vouchery (nie dotyczy zaproszeń specjalnych, dedykowanych na to konkretne wydarzenie).

LOKALNYMI PARTNERAMI STYCZNIOWEGO SPOTKANIA SĄ:

Mary Kay, Ebro Gym, Tczewska Szkółka Programowania dla Dzieci i Młodzieży, Pracownia Florystyczna Stary Rower, Księgarnia Book Book, Pilates Studio Aleksandra Czapiewska.

Konkurs

Mamy dla Pań jedno podwójne zaproszenie film. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem "Kobiety" - kto pierwszy, ten lepszy. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl . W mailu należy podać imię i nazwisko. (Uwaga - pod uwagę bierzemy tylko maile wysłane jeden raz, po publikacji tego artykułu). O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.

Udział w konkursie jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr. 133 poz. 883) na cele związane z konkursem


Aktualizacja

Uwaga - konkurs rozwiązany. Prosimy nie nadsyłać maili. Bilety otrzymuje:

Marlena Mazurkiewicz


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • Kamil_gość

  16.01.2018, 08:21

  Słabe i seksistowskie

  Odpowiedz
  IP: 153.19.xx8.xx2 
 • regre_gość

  16.01.2018, 14:05

  A gdzie kino dla facetów takie to równouprawnienie ? :D

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx3.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.