Z gniewskiej starówki znikną klimatyzatory, anteny satelitarne i...

Rynek w Gniewie (fot. gniew.pl)
Tczew - Z gniewskiej starówki znikną klimatyzatory, anteny satelitarne i...
"Stare Miasto jest sercem i wizerunkiem naszego miasta i gminy. Dlatego naszą wspólną troską powinna być dbałość o jego wygląd, estetykę i ład przestrzenny. W tym celu samorząd gminy wydał kilka aktów prawnych, które obowiązują nas wszystkich. " - informują urzędnicy z Gniewa, mówiąc o wyglądzie tamtejszej starówki.

Zgodnie z ich postanowieniami do 31 lipca br. z elewacji budynków ma Starym Mieście w Gniewie należy usunąć klimatyzatory, anteny satelitarne oraz dostosować szyldy, tablice i reklamy.

Pod tym linkiem można znaleźć treść aktów prawnych, wniosek o zatwierdzenie projektu nośnika reklamy, wzory nośników reklamowych oraz przykłady dobrych praktyk w mieście.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +2

  rozbawiony_gość

  19.06.2017, 08:43

  mało tego

  Nakaz jazdy bryczką, do tego bryczesy, komtusze i zbroje jako obowiązkowe odzienie w drodze do restauracji. No i koniecznie hełm w postaci przyłbicy dla funkcyjnych, co ten przepis stanowią, żeby w łeb nie zarobić w podzięce za pomysłowość. Nie macie już na co kasy wydawać. Z komórek (zwłaszcza szarych) też zabroniłbym korzystać. Nie ma jak duszny pub, czy restauracja bez telewizji. Wszak można w pocie czoła różaniec odmawiać, zawsze jaka rozrywka. Oj głupie to głupie, co tam przedsiębiorca zapłaci.

  Odpowiedz
  IP: 77.253.xx6.xx7 
 • +1

  edek_gość

  19.06.2017, 23:05

  Bzdura. Niech się zajmą czymś konkretnym. Kto ma płacić za te zmiany? Oczywiście za wdrożenie tych "zasad" płaci miasto ?

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx8.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.