Pomagali usuwać skutki wypadków

Straż (fot. tcz.pl)
Tczew - Pomagali usuwać skutki wypadków
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 16. do 22. sierpnia zanotowano łącznie 31 zdarzenia, z czego 12 stanowią pożary, 31 miejscowe zagrożenia i 2 alarmy fałszywe.

Ważniejsze zdarzenia

21.08.2010r, godz. 19:37, Pieniążkowo, Droga Krajowa nr 91 - wypadek
W wypadku uczestniczyły dwa samochody osobowe oraz ciężarowy. Rannych zostało 5 osób. Prawdopodobną przyczyną było wymuszenie pierwszeństwa. W działaniach brały udział 2 zastępy z OSP oraz 1 z JRG Tczew.

18.08.2010r. godz. 8:28, Zabagno, Droga Krajowa nr 22 - wypadek
Jadący w kierunku Starogardu Gdańskiego samochód Citroen uderzył w przydrożne drzewo. Ranne zostały dwie osoby. Przyczynę wypadku ustala policja. W działaniach brały udział 2 zastępy z JRG Tczew oraz 1 zastęp z OSP Swarożyn.

16.08.2010r, godz. 08:00, Tczew ul. Malinowska - pożar samochodu ciężarowego
Do zdarzenia doszło na przejeździe kolejowym. Samochód ciężarowy przejeżdżając z nieopuszczoną do końca naczepą wywrotki, zahaczył o trakcję elektryczną. W skutek napięcia palić zaczęły się koła oraz plandeka. Kierowca zdołał bezpiecznie opuścić pojazd. W działaniach brały udział 3 zastępy z JRG Tczew.
Drukuj
Prześlij dalej