Debata "Masz głos, masz wybór" - ostatnia okazja do przepytania kandydatów

Masz głos, masz wybór (fot. mat. promocyjne akcji)
Tczew - Debata "Masz głos, masz wybór" - ostatnia okazja do przepytania kandydatów
Fundacja Pokolenia rusza z kolejną akcją. Jest to kontynuacja przedsięwzięcia realizowanego w ramach akcji "Masz głos, masz wybór". Już dzisiaj, 17. listopada, odbędzie się debata z udziałem kandydatów na stanowisko prezydenta Tczewa. Spotkanie będzie okazją do poznania propozycji kandydatów na prezydenta dotyczących rozwiązań istotnych problemów Tczewa.

Interesujesz się tym, co dzieje się w twoim otoczeniu? Utożsamiasz się ze swoim miastem? To przedsięwzięcie jest dla Ciebie. Fundacja Pokolenia w ramach akcji "Masz głos, masz wybór" dzisiaj o godzinie 17:00 w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie organizuje otwartą debatę z kandydatami na Urząd Prezydenta Miasta Tczewa.

- Zaprosiliśmy już wszystkich kandydatów, zebraliśmy też pytania od internautów do przesyłania pytań do kandydatów. Pytania mogły być adresowane do wszystkich, bądź też do konkretnych kandydatów. - wyjaśnia Szulc Piotr, koordynator akcji "Masz głos, masz wybór".

Debata jest częścią ogólnopolskiej akcji "Masz Głos - Masz Wybór", realizowanej przez Fundację im. Stefana Batorego i Stowarzyszenie Szkoła Liderów. Odbędzie się w godz.17:00-19:15 w sali Centrum Kultury i Sztuki przy ulicy Stefana Kardynała Wyszyńskiego 10 w Tczewie.

Więcej informacji pod nr tel. (058) 530 24 81. Zobacz też www.maszglos.pl

Scenariusz

17 listopada (środa), godz. 17:00-19:15
Sala Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie
prowadzenie Tomasz Zadurski

1. Przedstawienie celu i planu spotkania oraz zasad akcji Masz Głos - Masz Wybór
2. Wprowadzenie zasad obowiązujących uczestników debaty
3. Prezentacja kandydatów - 1 minuta dla każdego z kandydatów
4. Pytania organizacji pozarządowych i internautów do kandydatów.

• Pytania będą losowane przez kandydatów z puli, po 2 pytania dla jednego kandydata. Pytania z obszarów polityki społecznej i gospodarczej.
• Pytania nadesłane przez mieszkańców po jednym pytaniu dla każdego kandydata indywidualnie.

5. Wypowiedzi i pytania mieszkańców.

Każdy (w miarę możliwości czasowych) będzie mógł skomentować wypowiedzi kandydatów, zadać pytanie konkretnemu kandydatowi lub prosić o odpowiedź wszystkich. Czas komentarza i/lub pytania - 1 minuta. Czas odpowiedzi kandydatów - do 1 minuty

6. Wypowiedzi podsumowujące kandydatów - po 2 minucie dla kandydata

7. Podsumowanie prowadzącego

Relacje z debat - bez komentarza- zostaną zamieszczone na stronie www.fundacjapokolenia.pl
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (23)
dodaj komentarz

 • +8

  _gość

  17.11.2010, 07:41

  Zapytajmy kandydatów o pomysł na realizację remontu Naszego zabytku techniki, tj. mostu drogowego (lisewskiego) wpisanego na listę zabytków (na tej samej liście jest m.in. paryska wieża Eiffel'a).

  Odpowiedz
  IP: 79.188.xx3.xx4 
 • _gość

  17.11.2010, 19:08

  Odnowienie takiego mostu to jest szansa na przyciągnięcie turystów. Kapitalnie wpasowałby się w tkankę regionu. Byłby urozmaiceniem i stworzeniem klimatu w drodze do Zamku w Malborku, Zamku w Gniewie. A przystań nad Wisłą ile by dzięki temu zabiegowi zyskała.

  Cytuj
  IP: 78.31.xx8.xx8 
 • +2

  Tczewiak, gośc_gość

  17.11.2010, 08:53

  ZAPYTAJMY STAROSTE O......

  ZAPYTAJMY STAROSTE O WAŻNE PROBLEMY NURTUJACE MIESZKAŃCÓW MIASTA, ZAPYTAJMY PANA MROCZKOWSKIEGO Ii POBLOCKIEGO CO ZROBIONO PRZEZ 4 LATA W TEJ KWESTI ????????????

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx5.xx4 
 • +1

  kawa3

  17.11.2010, 10:20

  Po co pytać co zrobiono? A co to zmieni? Nie lepiej zapytać o to co przed nami? Kiełbasa wyborcza smakuje lepiej :) niż odgrzewane flaczki.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +1

  hit sezonu!_gość

  17.11.2010, 12:29

  Rzeź samców - 21 listopada 2010 r.

  Zapraszam wszystkich uprawnionych do udziału w zbiorowym spektaklu wyborczym! Jedna kobieta przeciwko sześciu facetom! Na mieście wszyscy gadają, że Kamińską wybierają!

  Odpowiedz
  IP: 79.188.xx7.xx0 
 • +1

  x_gość

  17.11.2010, 12:54

  Wybralbym Kamińską, wybrałbym innych radnych z PISU (np Pana od Labradora : ) pozdrawiam Pana !) ale Kaczynski tak mi obrzydził PiS, ze nie jestem w stanie zrobic nic co mogloby choc troche dac plusy kaczynskiemu. NIC !

  Odpowiedz
  IP: 87.205.xx1.xx2 
 • moher_gość

  17.11.2010, 22:23

  Myślisz sam, czy wchłaniasz piguły TVN?

  Pomyśl proszę, czy czasem ktoś nie pomógł ci obrzydzić Kaczyńskiego, i czy czasem zbyt bezkrytycznie nie ulegasz medialnym manipulacjom?

  Cytuj
  IP: 109.207.xx4.xx3 

  do mohera_gość

  18.11.2010, 07:14

  dlaczego wam ludziom pisu wydaje się, że tylko wy macie rację i prawo do oceniania innych? Skąd w was tyle pychy i zadufania? Kto wam nakłąd do głów, że jesteście prawdziwymi Polakami, a reszta to polaczki i ruski pomiot? Czyzby to były ND, RM, TVTRWAM, GP i inne "polskie" media? Mna nikt nie musi manipulować, wystarczy, że oglądam i słucham w różnych stacjach prezesa i jego ludzi, wystarczy, że posłucham ich a programach na zywo, gdzie mówią to co chcą powiedzieć. Do oceny całej tej formacji wystarczy trochę czasu i odrobiny umiejętności analizowania faktów. Pozdrawiam. Wykształciuch, który stał tam gdzie stało zomo (wg prezia).

  Cytuj
  IP: 83.25.xxx.xx4 

  sympatyk moherów_gość

  18.11.2010, 19:57

  Myśl samodzielnie!

  Gość "do mohera", czyli "Wykształciuch..." jest jakiś dziwny... "moher" zapytał, a ten na to łup, jak cepem! Gdzieś ty się tak "wykształcił", macie jakieś specjalne szkolenia?

  Cytuj
  IP: 109.207.xx4.xx3 
 • -3

  GÓRKI,CZYŻYKOWO_gość

  17.11.2010, 14:00

  JA TEŻ ZAGŁOSUJE NA KOBIETĘ :)

  kobieta W II TURZE !!!! ZAGŁOSUJMY NA KAMIŃSKA :)

  Odpowiedz
  IP: 77.115.xx1.xx2 
 • +2

  philips_gość

  17.11.2010, 21:38

  Kryterium wyboru

  A jakim kryterium się kierujesz krzycząc, że "też zagłosujesz na kobietę"? Poglądami kandydata/kandydatki, czy tym, co ma między nogami? Jeżeli poglądami, to płeć nie ma znaczenia, a jeżeli tym, co ma między nogami, to "gratuluję" kryterium...

  Cytuj
  IP: 84.38.xx1.xx2 

  moherowy_gość

  18.11.2010, 20:11

  Ja też na nią zagłosuję

  Zagłosuję na tę kobietę, bo jej program mnie przekonuje, bo przed miesiącem podjęła decyzję o wystartowaniu, a dzisiaj jest już w ścisłej czołówce kandydatów, bo pokazuje, że ma więcej "ikry" niż "te chłopy". Ci "mężczyźni" przygotowywali się od lat i miękną w oczach. Pamiętacie Margaret Thatcher? Kamińska mi ją przypomina i dlatego też na nią zagłosuję.

  Cytuj
  IP: 109.207.xx4.xx3 
  +1

  philips_gość

  19.11.2010, 22:42

  Margaret Thatcher

  Do "moherowego". Cieszy mnie, że chcesz głosować na p. Kamińską, bo przekonuje Cię jej program. Mam jednak wątpliwości co do przyczyn jej "sukcesu". Jest wg Ciebie w czołówce, bo należy do jednej z partii, które aktualnie są "przy korycie" i to partii, która ma w tej chwili drugi miejsce w sondażach popularności. Gdyby startowała jako niezależna - pewnie okazałoby się, że ma jednak mniej ikry. W którym miejscu p. Kamińska przypomina Ci Margaret Thatcher? Poza tym, że obie "robią", czy "robiły" w polityce i były kobietami? Zapytaj p. Kamińską co by zrobiła z nierentownymi zakładami pracy, do których dokłada budżet państwa i co sądzi o tym, co zrobiła p. Thatcher z górnikami z nierentownych kopalń? Partia, do której należy p. Kamińska jest jednak partią socjalistyczną (nawet szef tej partii powiedział, że można ich nazwać partią socjalistyczną). To, co robiła p. Thatcher było raczej działaniami antysocjalistycznymi.

  Cytuj
  IP: 84.38.xx1.xx2 
 • Bolo_gość

  17.11.2010, 21:25

  wybory

  Tylko nie głosujcie na pana Sosnowskiego i Panią Kamińską, to przecież jest PIS,a co z PIS, to wiadomo?

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx7.xx0 
 • moherowy_gość

  18.11.2010, 20:03

  myśl samodzielnie

  Co "wiadomo"? Tylko nie powtarzaj "pierdoł" z TVN, ale "myśl samodzielnie" i powiedz coś od siebie.

  Cytuj
  IP: 109.207.xx4.xx3 
 • +3

  _gość_gość

  17.11.2010, 21:45

  A ja proszę o ustosunkowanie się kandydatów PO do

  tego co wyprawiają ich wyżsi rangą polityczną koledzy z partii. Cytuję z netu: Kilka słów prawdy o "śledztwie" smoleńskim. Polaku, przeczytaj i przemyśl. Proszę zwrócić uwagę na 3 fakty: PRIMO: To polskie MSZ z Sikorskim na czele, jako współorganizator lotu razem z MON, zapraszało prezydenta Kaczyńskiego na OFICJALNE uroczystości katyńskie, które zostały ustalone, JAK CO ROKU, na 10 kwietnia. I wszystko uzgodniono zanim Putin w ogóle puścił parę z gęby i zaprosił Tuska na... 7-go kwietnia. http://tnij.org/iwm9 Zatem michnikowszczyzna i TVN jak zwykle łgali, jakoby to Lech Kaczyński "wpychał się na siłę" i obniżał rangę spotkania Tuska z Putinem. SECUNDO: Prezydent Kaczyński zanim Putin wyszedł z propozycją do Tuska, wyraził zgodę, że będzie przewodniczył OFICJALNEJ WIZYCIE I OFICJALNEJ DELEGACJI, w której widział także Tuska. źródło: http://wiadomosci.onet.pl/2136671,11,item.html i http://tnij.org/zaproszenie_gp TERTIO: To marszałek sejmu Bronisław Komorowski domagał się, by wszyscy parlamentarzyści lecieli rządowym samolotem razem z prezydentem: http://tnij.org/marsz_komorowski Zatem michnikowszczyzna i TVN jak zwykle łgali, jakoby to Lech Kaczyński, żeby mieć pod ręką większą świtę, upakował wszystkich do jednego samolotu. A teraz pytania dla inteligentnych: 1. Dlaczego Tusk przyjął zaproszenie Putina na osobne uroczystości, a jego kancelaria wspólnie z kancelarią Putina uzgodniła ich datę na o trzy dni wcześniejszą niż oficjalne polskie obchody? Komunikat Centrum Informacyjnego Rządu: > "Datę spotkania Premierów RP i FR w Katyniu/Smoleńsku na 7 kwietnia ustaliły w trybie roboczym kancelarie szefów obu rządów". 2. Dlaczego Tusk wdał się w gierkę z Putinem kosztem Polski, zamiast zaprosić Putina do wzięcia udziału w oficjalnych, zaplanowanych już polskich uroczystościach odbywających się jak co roku 10 kwietnia? W skrócie: Putin znając termin wizyty oficjalnej delegacji Polski z prezydentem na czele, zaprasza Tuska na 7 IV na tzw oficjalne - wg Putina - obchody, a Tusk przyjmuje zaproszenie. W efekcie tych przepychanek ranga wizyty Prezydenta została zredukowana do wycieczki, a spadkobierca oprawców został gospodarzem oficjalnych uroczystości w Katyniu. No i... "OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ" dla każdego dorosłego, samodzielnie myślącego człowieka: Putin rozegrał Tuska jak dziecko. Było to dziecinnie proste, ponieważ dwa lata temu pozbyto się z dyplomacji "dyplomatołków"... i teraz stery dzierżą tam same tuzy PO-lityki zagranicznej z Radkiem Sikorskim na czele i Bartoszewskim jako specem od wszystkiego (szczególnie od nekrofilii PO-litycznej). Nikt z owych tytanów intelektu oczywistej gry Putina Polską nie zauważył. Albo, co gorsza, zauważył ale mu to było na rękę, bo im gorzej dla Kaczyńskiego, tym lepiej dla Tuska... Nawet jeśli tak naprawdę gorzej dla Polski, a lepiej tylko dla Putina. Putin i jego otoczenie z KGB to, niestety, wytrawni szachiści, natomiast Tusk do spółki z Sikorskim i Komorowskim to zwykli podwórkowi warcabiści, więc kto kogo ma rozgrywać? Każdy, kto ma chociaż odrobinę oleju w głowie, niezależnie jaką opcję polityczną popiera i każdy, kto wiedzę czerpie nie tylko z TVN i Gazety Wybiórczej, musiał widzieć, że jest to ewidentna gra Putina. "DIVIDE ET IMPERA" - dziel i rządź, stara rzymska zasada i Tusk od razu "nie wie, co się dzieje", albo wie, ale polską rację stanu ma w... głębokim poważaniu. A wraz z nim klakierzy z Komorowskim, Sikorskim i krypto-nekro-coś tam Bartoszewskim. Proszę państwa, to jest główna przyczyna katastrofy... i choćby Tusk resztę życia sterczał przed mapą z "zieloną wyspą" i lansował się na współczesnego Chrystusa Europy Środkowej, to pozostanie tylko cudakiem, który obściskuje się z Putinem nad trumną prezydenta Kaczyńskiego. Nie będę zniżał się do PO-ziomu Palikota i nie napiszę, że "ma krew na rękach", ale zwracam uwagę, że Tusk palcem nie kiwnął ("bo wszelkie pytania byłyby źle odebrane"), żeby Polacy przejęli, czy współuczestniczyli w śledztwie i pracach komisji badających okoliczności katastrofy, albo żeby chociaż umiędzynarodowić śledztwo, tylko ochoczo wraz z Komorowskim uwiesza się u kremlowskiej klamki, błagając o jakieś ochłapy. Należy zatem postawić pytanie: Dlaczego Tusk umywa ręce w kwestii rzetelnego wyjaśnienia katastrofy? To polscy śledczy i prokuratorzy powinni badać okoliczności tragedii i przeprowadzać własne postępowanie prokuratorskie. To Polacy powinni przesłuchiwać okoliczną ludność i samodzielnie zbierać materiały dowodowe, wychodzić z inicjatywą w postępowaniu, a nie tylko czytać kopie rosyjskich dokumentów i wisieć u klamki putinowskich popleczników. Zgodnie z nieszczęsną "konwencją chicagowską" - na którą powołuje się strona rosyjska - była taka możliwość, ale TUSK MUSIAŁ WYARTYKUŁOWAĆ CHĘĆ PRZEJĘCIA ŚLEDZTWA, ALBO CHOCIAŻ WSPÓŁUCZESTNICTWA STRONY POLSKIEJ. Ale on był tylko w stanie paść w ramiona Putina i pozować do obiektywów. Przypominam, że Miedwiediew w dniu katastrofy OFICJALNIE ogłosił, że będzie prowadzone WSPÓLNE polsko-rosyjskie śledztwo. A co stało się naprawdę? Przy braku jakiejkolwiek inicjatywy Tuska, Putin (były pułkownik KGB) powołał komisję, na czele której sam stanął i ogłosił, że dochodzeniem zajmą się podległe mu służby. Zatem sprawę bada ta sama ekipa, która zamiotła pod dywan "sprawę Kurska", zabójstwo Politkoweskiej, masakrę w Biesłanie, czy rzeź na Dubrowce. O śledztwie w sprawie śmierci Litwinienki nawet nie wspomnę. Przypominam tylko, że jako oficjalną przyczynę zatonięcia Kurska podaje się zderzenie z jakimś tajemniczym podwodnym UFO, najprawdopodobniej z amerykańską flagą na burcie, a nie wybuch w luku torpedowym, na co ewidentnie wskazują zrobione przez niezależnych ekspertów fotografie wraku. Dziś, w obliczu zupełnego ignorowania przez stronę rosyjską polskich wniosków o pomoc prawną, premier Polski - Donald Tusk - ze zdziwieniem, aczkolwiek rozczulająco stwierdza: "przecież nie wypowiem Rosji wojny z tego powodu", a jego rzecznik jeszcze kilka tygodni temu oznajmił: > "źle, że wrak jest niezabezpieczony i że takiego drobiazgu od strony rosyjskiej nie można wyegzekwować, ale... wrak nie stanowi materiału dowodowego i jego zniszczenie nie ma wpływu na śledztwo". NO COMMENTS!!! Przekazanie śledztwa stronie polskiej nie byłoby żadnym ewenementem w skali świata, ani nawet naszego podwórka. W zeszłym roku Polska umożliwiła pełne śledztwo prokuratorom białoruskim, gdy na pokazach rozbił się JEDEN SAMOLOT MYŚLIWSKI Z DWOMA PILOTAMI (!), a nie 96-cio osobowa delegacja z prezydentem na czele. W zeszłym roku Rosja domagała się przekazania śledztwa od Białorusi, gdy na jej terenie rozbiła się CYWILNA AWIONETKA (!) i UZYSKAŁA TAKĄ ZGODĘ. Dwa miesiące temu rozbił się izraelski śmigłowiec w Rumunii. Na wiadomość o katastrofie śmigłowca premier Benjamin Netanjahu wysłał do Rumunii elitarną jednostkę ratunkową (około setka komandosów) z zadaniem odnalezienia ciał, sprowadzenia ich do Izraela i zabezpieczenia elektroniki i systemów nawigacyjnych z rozbitej maszyny tak, by nie wpadły w niepowołane ręce, a rząd uzgodnił z władzami Rumunii WSPÓLNE (!) śledztwo. Można? - Można... o ile ma się do siebie i swojego kraju szacunek! A co zrobił Tusk...? Pozował do kamer w uścisku z Putinem nad zwłokami prezydenta Kaczyńskiego, zamiast wykonać konkretne posunięcia. Dziś każdy widzi, że śledztwo od początku jest prowadzone w kierunku udowodnienia 100% winy pilotów i nacisków kogoś z pasażerów. Przy czym PO-słuszne media od dawna lansują gotową tezę, iż to prezydent Kaczyński kazał lądować w lesie, a nawet, że sam zasiadł za sterami i z okrzykiem "adzia!" wziął taranem najgrubsze drzewo. WNIOSKI: Tusk i Komorowski przestali reprezentować Naród polski i polską rację stanu, sprowadzili Polskę do roli szmaty, pozbawili nas honoru i odarli Naród z godności!!! Czy Trybunał Stanu nie powinien zbadać skandalicznych zaniechań Tuska, Komorowskiego, Sikorskiego i Klicha (ministra odpowiedzialnego przynajmniej politycznie za katastrofę)? Czy jest w naszym kraju jeszcze jakaś instytucja, która nie została opanowana przez PO-słusznych wykonawców PO-leceń Tuska i spółki? Czy Tusk potrafi prowadzić inną politykę, niż tylko "trwając od sondażu do sondażu" ukrywać przed opinią publiczną rzeczywisty stan państwa i redukować status Polski do roli swoistego "kondominium"? Szczerze wątpię, ale chcę mieć nadzieję, że Polacy w końcu oprzytomnieją, że Polacy otrząsną się z marazmu i wezmą odpowiedzialność za SWOJE państwo. Bo Polska nie jest własnością ani Mira, ani Rycha, ani kolesi z PO, ani żadnej innej "grupy trzymającej władzę". Dziś PO zawłaszczyła sobie Polskę i kpi z Polaków. Sprawa uzależnienia Polski od Rosji w kwestii gazu, ruina finansów publicznych (mimo zielonej wyspy i rzekomego braku kryzysu w Polsce wg Tuska), czy sprowadzanie poziomu debaty publicznej do rynsztoka przez polityków PO: Palikota (który aktualnie robi dym, żeby odwrócić uwagę od rządu), Niesiołowskiego i Kuca... to jaskrawe ikony tej sytuacji, ale to tylko czubek góry lodowej. PO sprowadziła poziom dyskusji publicznej do rynsztoka, a z poniżania Kaczyńskiego i nienawiści do PiS uczyniła metodę ekspresji swoich "poglądów". Polaku, czy tak to miało wyglądać?

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx2.xxx 
 • tczewiak _gość

  17.11.2010, 23:08

  PO DEBACIE NAJLEPSZA KAMIŃSKA

  NO I PO DEBACIE NAJLEPIEJ WYPADŁ A KAMIŃSKA, POBŁOCKI, AKERMAN,MROCZKOWSKI

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx5.xx4 
 • +1

  ...._gość

  18.11.2010, 07:07

  Przastań pisać dużymi literami, proszę

  po debacie najlepsza Kamińska, tyle, że na dyrektora szkoły. Do biurka prezydenta nie sięga nawet brodą, ale nie ma co ukrywac jest lepsza od Sosnowskiego, bo ta chłopina to już poległa na całej linii. II tura jest pewna, ale kto będzie przeciwnikiem Pobłockiego, to naprawdę nikt nie wie.

  Cytuj
  IP: 83.25.xxx.xx4 
  -2

  MEMIAH_gość

  18.11.2010, 15:17

  RE

  KAMIŃSKA NAJLEPSZA ALE W NIEUDZIELANIU odpowiedzi poza MROCZKOWSKIM i to nawet Pobłocki nie udzielał na wszystkie pytania konkretnej odpowiedzi. a PIS wyszedł w połowie debaty bo pani Kempa przyjechała i wykorzystali do kampanii placówkę oświatowa Gimnazjum nr 1 ale przecież pani Kamińska taka prawa nie wpłynęła jako przewodnicząca rady oświatowej na dyr.tej placówki (KAMPAMI NIE ROBI SIE W PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH,PUBLICZNYCH). nie dobrze mi się robi od tej dulszczyzny. MROCZKOWSKIi najlepszym prezydentem będzie

  Cytuj
  IP: 91.208.xx6.xxx 
 • _gość

  18.11.2010, 06:32

  Panie Ryszardzie znowu pan bzdury wypisuje.

  Odpowiedz
  IP: 194.169.xx6.xx5 
 • od Wildsteina_gość

  18.11.2010, 10:08

  Skutki "kontynuacji" - memento dla Pobłockiego

  "Długotrwałe pełnienie władzy samorządowej przez tę samą grupę stwarza w Polsce okazję budowy sieci powiązań, które skutecznie pozwalają obezwładniać opinię publiczną, eliminować opozycję i wytwarzać trwały, choć patologiczny układ." http://www.rp.pl/artykul/565351-Choroba---samorzadow-.html

  Odpowiedz
  IP: 79.188.xx7.xx0 
 • +1

  ~~_gość

  19.11.2010, 08:41

  inne zdanie

  po pierwsze przywoływanie Wilsteina jako autorytetu jest nie na miejscu ze względu na występujący u niego kompletny brak obiektywizmu. Po drugie, jesli już przyjmujemy takie wnioski, to dotyczy to p. Sosnowskiego, który od wielu lat funkcjonuje w samorządzie lub jego jednostkach organizacyjnych, dotyczy to Mroczkowskiego i Ackermana, dotyczy to Kamińskiej i to z dwóch powodów raz udział w samorządzie, dwa działalność związkowa i powiązania ze strukturami. I nie mów mi, że deprawuje tylko stołek prezydencki, stołki radny czynią to w podobny sposób. W tym układzie czterej główni kandydaci odpadają wg Twojej sugestii i zostają Piłat i Grzenkowicz. No to co, wybieramy Grzenkowicza, bo ten nie jest niczym skażony, nawet inteligencją.

  Cytuj
  IP: 83.17.xx1.xx4 
 • iga_gość

  18.11.2010, 10:40

  jak oceniacie kandydata Piłata?

  Odpowiedz
  IP: 153.19.xx1.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia