Dzieciaki uzbierały górę grosza!

(fot. gniew.pl)
Tczew - Dzieciaki uzbierały górę grosza!
W Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Gniewie dobiegła końca XVIII akcja Góra Grosza. Najpierw zbierano pieniążki do puszek, a później je liczono - grosz do grosza i uzbierało się tym razem aż 597,82 zł. Cała kwota (ważąca prawie 22kg!) została zapakowana w szkolnej świetlicy, a potem zaniesiona przez dzielnych mężczyzn z klasy VIa na pocztę.

Społeczność szkolna dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do powiększenia powyższej sumy, a w szczególności Jakubowi i Agnieszce Strelau, którzy przynieśli i przekazali na Górę Grosza ogromny słoik z uzbieranymi przez siebie monetami (prawie 10kg!), w którym było ponad 230zł! Podziękowania kierowane są również do tych, którzy zbierali pieniążki, w pocie czoła liczyli je, a także pakowali. Gdyby nie pomoc tylu dobrych ludzi, akcja na pewno nie przebiegłaby tak sprawnie.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +4

  kik_gość

  11.01.2018, 08:58

  Brawo dzieciaki! PS a na co ta zbiórka bo artykuł o tym nie wspomina

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx2.xx2 
 • +4

  sewer_gość

  11.01.2018, 11:36

  brawo dzieciaki

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx4.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.