Prima Aprilis!

Prima Aprilis
Tczew - Prima Aprilis!
Niestety - pas cnoty z Tczewa nie stanie się jednym z najcenniejszych tutejszych znalezisk - nasza wczorajsza (01.04) informacja o tym, że podczas budowy nowej siedziby MBP przy ulicy Kościuszki odkopano cenny eksponat była oczywiście primaaprilisowym żartem.

Pas cnoty z Tczewa przypadkowo odkryty podczas budowy nowej siedziby biblioteki? Oczywiście cała informacja to był primaaprilisowy żart - chociaż budowa idzie pełną parę, ziemia nie oddaje tak ciekawych znalezisk. . Wspólnie z dziennikarzami biorącymi udział we wczorajszej akcji (Radio Tczew) mamy nadzieję, że udało się nam kogoś "wkręcić". Dziękujemy za przychylność pracownikom i kierownictwu MBP.

Informujemy również, że "Głowa w rzece" - też związana była z dniem pierwszego kwietnia. Rzeką płynęła co prawda głowa, ale dorodnej kapusty - co zresztą doskonale widać na filmie (głąbem do góry :-)). Tych, którzy poczuli się urażeni akcją, przepraszamy. Wszystkim życzymy uśmiechu na ustach przez cały rok!


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +7

  chechła_gość

  02.04.2019, 00:34

  jo

  chłe, chłe, chłe

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx9.xx0 
 • +2

  observeur_gość

  02.04.2019, 07:46

  Tak, tak , wiemy, wiemy. Potrafimy odróznic prawdę od bzdury. Gorzej z tymi co na kiju od szczotki sie urodzili i ciagle sztywni .... Swoją drogą wiadomo to juz czemu w Mrówce brakuje kijów do szczotek, widocznie przez co niektórym się połamały i wykupili na zapas by uzupełnic ;-)

  Odpowiedz
  IP: 31.0.xx1.xx4 
 • +4

  Bsb_gość

  02.04.2019, 08:53

  Wasze poczucie humoru...

  Można porównać do żartów w przedszkolu, boki zrywać...

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx5.xx9 
 • +19

  ff_gość

  02.04.2019, 08:53

  basen

  Czy informacja o rozbudowie basenu ogłoszona przed wyborami tez była żartem ?

  Odpowiedz
  IP: 195.117.xx5.xx7 
 • stary_gość

  02.04.2019, 13:41

  a głupi

  ten stary matoł nawet motał się w tym co miał powiedzieć :-P nie odrobił lekcji - porównywalny do Kopacz - przekopywali, przesiewali i zgrzytało, brzeczało i nic nie znaleźli.. Jedno co jest prawdą to durnia z siebie zrobił ale co się spodziewać po operatorze łopaty czy szpadla :-)

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx9.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.