W gminie Gniew zainstalowano przy budynkach szkół podstawowych 4 solarne radarowe wyświetlacze prędkości. Wyświetlacze dbają o bezpieczeństwo przy Szkole Podstawowej nr 2 w Gniewie, Szkole Podstawowej w Polskim Gronowie, Szkole Podstawowej w Piasecznie oraz przy Zespole Szkół w Opaleniu.
Celem wyświetlaczy jest zwiększenie świadomości kierowców dot. Przestrzegania limitów prędkości oraz poprawę bezpieczeństwa na drogach.
Przypominamy, iż Gmina Gniew pozyskała na to zadanie dofinansowanie w wysokości 97 600 zł w ramach Rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2022-2024.
Celem wyświetlaczy jest zwiększenie świadomości kierowców dot. Przestrzegania limitów prędkości oraz poprawę bezpieczeństwa na drogach.
Przypominamy, iż Gmina Gniew pozyskała na to zadanie dofinansowanie w wysokości 97 600 zł w ramach Rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2022-2024.
Jeśli zauważyłeś/aś błąd w artykule, prosimy o kontakt. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam utrzymywać wysoką jakość treści.
Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! Chcesz podzielić się ważną informacją, napisać o ciekawym wydarzeniu, które miało miejsce w Twojej okolicy, czy po prostu wyrazić swoją opinię na jakiś temat? Zapraszamy Cię do tworzenia treści razem z nami. Wyślij swój tekst, zdjęcia lub wideo poprzez formularz, a my opublikujemy je na naszej stronie. Pokaż, co jest ważne dla Ciebie i Twojej społeczności!
Pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie.










![Tczew - Tragedia na "91". Dwie osoby nie żyją [AKTUALIZACJA]](/_ramfs/foto-webp/81be33-640360.webp)

![Tczew - Wjechali samochodem na zamarznięte jezioro. Lód się załamał. Byli pijani [AKTUALIZACJA]](/_ramfs/foto-webp/a231aa-640360.webp)


















Komentarze (6)
dodaj komentarz
Matka_gość
26.11.2024, 07:29
lepiej daliby samotnym matkom które muszą utrzymać dzieci tylko z samych zasiłków.
gośc _gość
26.11.2024, 13:00
matki
Wszystkie matki niech się wezmą do roboty! Mają do dyspozycji żłobek, przedszkola, szkoły, świetlice, kluby zainteresowań, boisko orlika i boisko przy hali sportowej, halę sportową w wypasionym programem. Jeszcze mogą korzystać z salek katechetycznych i organizowanych tam klubów zainteresowań. Tam do złego nie namawiają, tylko mogą się nauczyć dobroczynności i pokory do siebie i innych. Ponadto matki otrzymują alimenty na dzieci, zasiłki rodzinne, 800 +, dodatek na zakup artykułów i ubrań szkolnych. Jeszcze ile i co? Po prostu do ROBOTY i głupich pytań i zachcianek nie będzie. Wasze matki i babki nic nie miały i po 10 dzieci wykształcili i na ludzi wyprowadzili. A dzisiaj ćpanie, chlanie, nie uczenie się i tylko dawać i dawać. Końca nie ma z żądaniom. bo dwoje dzieci wychowuje i tylko dawajta i dawajta.
gniewam się_gość
26.11.2024, 07:42
Krystian z bemki
Lubie takie pomiary" zawsze swoim BMW sprawdzam moc silnika . Stam zkoda ,ze nie nie ma pomiaru alkoholu dmuchnął bym i jest rekord .
Grzechu z UB_gość
26.11.2024, 08:50
Ja mom szybsze BMW. Założym się?
Sławek EU07_gość
26.11.2024, 17:51
Pelplin
Być może niebawem te urządzenia zostaną zainstalowane w gminie Pelplin.
2b_gość_gość
27.11.2024, 07:18
Pytanie do zorientowanych
Czy montując takie urządzenie jest legalnym postawić znak "uwaga fotoradar" tak jak zrobiło to Subkowy?