Pelplińscy policjanci szybko zidentyfikowali grupę młodych mężczyzn, którzy w sobotni wieczór zakłócili porządek publiczny przed jedną ze szkół, odpalając race i paląc szaliki antagonistycznego klubu sportowego. Dzięki pracy operacyjnej funkcjonariusze ustalili uczestników zdarzenia i ukarali ich mandatami.
W sobotę około godziny 22 policjanci z Pelplina otrzymali nagranie, na którym widać grupę osób, krzyczących, odpalających race świetlne i palących szaliki innego klubu sportowego przed budynkiem szkoły.
Policjanci przypominają, że takie zachowania w przestrzeni publicznej, szczególnie te wywołujące niepokój mieszkańców, są niedopuszczalne i będą stanowczo karane. Funkcjonariusze kontynuują ustalanie szczegółów związanych z tym incydentem.
W sobotę około godziny 22 policjanci z Pelplina otrzymali nagranie, na którym widać grupę osób, krzyczących, odpalających race świetlne i palących szaliki innego klubu sportowego przed budynkiem szkoły.
Funkcjonariusze szybko zajęli się sprawą. Dzięki analizie nagrania i pracy operacyjnej ustalili, że zdarzenie miało charakter pseudokibicowski, za którym stali mężczyźni w wieku od 17 do 20 lat. Wczoraj grupa siedmiu osób została rozliczona w Komisariacie Policji w Pelplinie. Policjanci nałożyli na nich mandaty karne za zakłócanie porządku publicznego. - mówi sierż. Katarzyna Ożóg, rzeczniczka KPP Tczew.
Policjanci przypominają, że takie zachowania w przestrzeni publicznej, szczególnie te wywołujące niepokój mieszkańców, są niedopuszczalne i będą stanowczo karane. Funkcjonariusze kontynuują ustalanie szczegółów związanych z tym incydentem.
Jeśli zauważyłeś/aś błąd w artykule, prosimy o kontakt. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam utrzymywać wysoką jakość treści.
Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! Chcesz podzielić się ważną informacją, napisać o ciekawym wydarzeniu, które miało miejsce w Twojej okolicy, czy po prostu wyrazić swoją opinię na jakiś temat? Zapraszamy Cię do tworzenia treści razem z nami. Wyślij swój tekst, zdjęcia lub wideo poprzez formularz, a my opublikujemy je na naszej stronie. Pokaż, co jest ważne dla Ciebie i Twojej społeczności!
Pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie.
Ten artykuł jest częścią bloku tematycznego:
Kronika policyjna
Kronika policyjna
Wydarzenia kryminalne w Tczewie, wypadki, akcje policji, porady, pościgi, procesy sądowe, rozboje, morderstwa






![Tczew - Pościg za ukradzioną ciężarówką! Sceny jak z filmu akcji [WIDEO]](_ramfs/foto-webp/ac0d93-640360.webp)










![Tczew - Wjechali samochodem na zamarznięte jezioro. Lód się załamał. Byli pijani [AKTUALIZACJA]](_ramfs/foto-webp/a231aa-640360.webp)




















Komentarze (7)
dodaj komentarz
Tru lajf _gość
27.01.2025, 15:17
Pelplin miasto przemocy.
Tczewska patologia to przy tych procederach jest jak niesforny dzieciak tuptający nóżkami bo madka nie chce mu dać pojarki.
Tosbto szok_gość_gość
27.01.2025, 17:05
Patol od Tita
Polecam wjazd do swoich ziomków oni wiedzą jak się w życiu ustawić.
Tru lajf _gość
27.01.2025, 17:45
Madafakersi z Tczewa uczcie się.
Pelplin nową stolicą przemocy.
A_gość
27.01.2025, 15:39
Co oni z majtkami od babci na głowie biegali hahahaha
nij_gość
27.01.2025, 17:25
Dymyy
Joanna_gość
27.01.2025, 21:28
wiejskie bydło
"mężczyźni"... JPRDL...
santa sutanta_gość
27.01.2025, 23:21
Peplin to święta wieś
bo to byli klerycy z klubu ŁUBUDUBU święty śnięty i pomięty.