Miss Polski Ziemi Kociewskiej 2011. Wybierz Miss Internetu!

Miss Polski Ziemi Kociewskiej

odbyło się
27
02.2011
Niedziela
Tczew - Miss Polski Ziemi Kociewskiej 2011. Wybierz Miss Internetu!
Już wkrótce okaże się, kto zdobędzie koronę najpiękniejszej Kociewianki. O tytuł będzie walczyło 8 pełnoletnich panien oraz 8 nastolatek. Także Ty możesz wesprzeć swoją faworytkę. Weź udział w naszym głosowaniu, a może właśnie ona zdobędzie tytuł Internetowej Miss Kociewia, który odbierze podczas uroczystej gali w Centrum Kultury i Sztuki.

O tym, że pięknych panien na Kociewiu nie brakuje, wiedzą wszyscy panowie zamieszkujący tę ziemię. Ale tyle pięknych panien w tym samym miejscu i o tej samej porze, będzie można zobaczyć tylko podczas wyborów Miss Polski Kociewia i Miss Polski Nastolatek Kociewia. O tytuł najpiękniejszych będzie walczyć 8 pełnoletnich dziewcząt oraz 8 nastolatek - w tym tczewianki.

Dziewczęta już ćwiczą pod okiem choreografa - a wszytko po to, by olśnić jury oraz publiczność przybyłą do Centrum Kultury i Sztuki. Efekty ich pracy będzie można zobaczyć podczas uroczystej gali, która odbędzie się w najbliższą niedzielę, 27 lutego, w Centrum Kultury i Sztuki (ul. Kard. Wyszyńskiego). Impreza rozpocznie się o godzinie 17.00. Bilety wstępu na galę finałową Miss Polski Kociewia i Miss Polski Nastolatek Kociewia można nabyć w Centrum Kultury i Sztuki.

Wybierz swoją Miss!

W tym roku głosowanie na najpiękniejszą Kociewiankę odbywa się także za pośrednictwem internetu. Kandydatka, która zdobędzie największą sympatię internautów, największą liczbę głosów, otrzyma tytuł kociewskiej Miss Internetu - tytuł może zdobyć zarówno nastoletnia, jak i pełnoletnia pretendentka - w naszym głosowaniu ten podział nie ma znaczenia. Dlatego nie zwlekaj i wybierz swoją Miss! Pamiętaj - masz tylko jeden głos. Poniżej prezentujemy wszystkie kandydatki. O wynikach poinformujemy w dniu finałowej gali Miss Polski Kociewia i Miss Polski Nastolatek Kociewia. Głosowanie trwa do soboty, 26 lutego, do godziny 24.00.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (0)

  • Uwaga! Funkcja komentowania została wyłączona przez Moderatora serwisu...