Uwaga! Przejedzie "Kociewie na 4 kopyta"!

Łucja Neugebauer na rajdzie w terenie (fot. nadesłane do redakcji)
Tczew - Uwaga! Przejedzie "Kociewie na 4 kopyta"!
W dniach 23 i 24 czerwca fragmentem naszego regionu przejedzie Pierwszy Rajd Konny "Kociewia na 4 kopyta". Konna turystyka ma stać się hitem Kociewia. Wkrótce ruszy konkurs, w którym nagrodą będzie m.in. udział w pierwszym rajdzie.

We wtorek, 18 maja, w Dunajkach Łucji i Jana Neugebauer odbyło się kolejne spotkanie uczestników projektu rozwoju turystyki jeździeckiej - pierwszego tego rodzaju przedsięwzięcia na tym terenie, a i wyjątkowego nawet w skali całego województwa pomorskiego. Coraz aktywniejsze grono coraz aktywniejszych "koniarzy" ustaliło najważniejsze fakty dotyczące tego wydarzenia.
Dwudniowa, konna wyprawa rozpocznie się czerwcowym, wtorkowym rankiem w gościnnych Dunajkach. Następnie radosny tabun ruszy w kierunku Starej Kiszewy i jej Zamku. Na nocleg wszyscy uczestnicy zawitają do "Rancza Struga" - jednego z ośrodków hippicznych "Kociewia na 4 kopyta", leżącego w połowie drogi pomiędzy Starą Kiszewą a Zblewem. Drugi dzień przejażdżki obierze za kierunek także interesujący, lecz zupełnie inny powrót do Dunajek. Jakie są cele tego pospolitego ruszenia?

- Jest ich kilka. Po pierwsze, Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE wraz z koniarskimi przyjaciółmi na początek wzięli na siebie obowiązek promocji aktywnego spędzania czasu w siodle pośród mieszkańców samego Kociewia. Przejazd już profesjonalnie wyznakowanymi szlakami i fragmentami, które będą opisywane szczegółowo w najbliższej przyszłości oraz odwiedzenie możliwie największej liczby ośrodków to zwrócenie uwagi Kociewiaków na ofertę, która coraz ciekawiej istnieje w ich pobliżu. Po drugie, organizatorzy zaproszenia na rajd skierują do najważniejszych miejscowych oraz okolicznych mediów elektronicznych i tradycyjnych drukowanych, oferując im kociewskie, konne study-tour, gdyż całe "Kociewie na 4 kopyta" pragnie i robi wszystko, by się o nim dobrze i coraz więcej mówiło. - wyjaśniają przedstawiciele LOT Kociewie.

Wkrótce "Kociewie na 4 kopyta" będzie miało dla wszystkich zainteresowanych fantastyczną, przygodową niespodziankę. Na łamach administrowanych przez Lokalną Organizację Turystyczną KOCIEWIE portali oraz zaprzyjaźnionych stronach urzędowych i prywatnych ruszy niebawem konkurs, w którym nagrodą będzie m.in. udział w Pierwszym Rajdzie "Kociewia na 4 kopyta" wraz z wszystkimi atrakcjami! Już niebawem więcej faktów.

Wszystkich bardziej szczegółowych informacji już udziela:

Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE
Kociewski Ośrodek Informacji Turystycznej
Ul. 30 Stycznia 4
83-110 Tczew
tel. 58 531 37 41
info@kociewie.eu
www.lot.kociewie.eu
www.ekociewie.pl
www.konie.kociewie.eu
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +2

  Alicja R-K_gość

  23.05.2010, 20:39

  Oooo to Wy... :-)

  Wspaniałe są chwile spędzone na łonie natury i w dodatku na końskim grzbiecie. Kociewie ma wiele do zaoferowania, dzięki tym ciepłym ludziom, widokom i wspaniałym koniom jestem tu gdzie jestem. I to twoja zasługa Dymek. Pozdrownienia dla Rajdowiczów. Rajdowiczka

  Odpowiedz
  IP: 83.11.xx0.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia