Policja sprawdza, czy do pożaru na Saperskiej nie przyczyniły się osoby trzecie

Pożar na Saperskiej (fot. KPP Tczew)
Tczew - Policja sprawdza, czy do pożaru na Saperskiej nie przyczyniły się osoby trzecie

zobacz galerię zdjęć: 2
Wczoraj policjanci z Tczewa pracowali na miejscu pożaru piwnicy w budynku wielorodzinnym na ul. Saperskiej. Funkcjonariusze w trakcie prowadzonej akcji gaśniczej zabezpieczali miejsce zdarzenia oraz wspólnie ze strażakami sprawdzali, czy z mieszkańców nikt nie potrzebuje pomocy. W wyniku tego pożaru 4 osoby trafiły do szpitala. Obecnie policjanci szczegółowo ustalają przyczyny i okoliczności pożaru.

8 marca br. o godzinie 9.55 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymał zgłoszenie o pożarze, do którego miało dojść w budynku wielorodzinnym na ulicy Saperskiej. Natychmiast w to miejsce zostali skierowani policjanci z wydziału prewencji oraz wydziału ruchu drogowego, którzy ustalili, że doszło do pożaru jednej z piwnic w tym budynku. Funkcjonariusze zabezpieczyli teren przyległy przed dostępem osób postronnych, na którym trwała akcja gaśnicza.

- Strażacy w piwnicy znaleźli nieprzytomnego 46-latka, który po reanimacji trafił do szpitala. Pomocy lekarskiej wymagały również 29, 70 i 93-latka, które z objawami podtrucia dymem trafiły do szpitala. W związku z dużym zadymieniem wszystkich klatek schodowych bloku policjanci wspólnie ze strażakami wchodzili do mieszkań i sprawdzali czy ktoś nie potrzebuje pomocy. Jednocześnie funkcjonariusze informowali mieszkańców o szczelnym zamknięciu okien i drzwi w taki sposób aby dym nie dostawał się do mieszkań. - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji.


Po ugaszeniu pożaru oraz oddymieniu pomieszczeń piwnicznych technik kryminalistyki i śledczy wspólnie z biegłym z dziedziny pożarnictwa przeprowadzili oględziny miejsca pożaru. Teraz policjanci będą wyjaśniać przyczynę tego pożaru oraz ustalać, czy do tego zdarzenia przyczyniły się osoby trzecie.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (12)
dodaj komentarz

 • +3

  a_gość

  09.03.2018, 15:23

  Ciekawy portal redaktorek wie że coś musi zrobić ale nie bardzo wie jak na zdjęciu z dziś nr rej skody są zamazane ,ale wystarczy przejść do artykułu niżej i już można zobaczyć jaka ta skoda ma numery ,kolejna prowizorka naszego portalu .Tak trzymać

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx6.xx7 
 • +10

  jan_gość_gość_gość_gość

  09.03.2018, 15:44

  do a święta racja

  święta racja mało profesionalny ten nasz portal. I wiadomo kto tam pracuje i nic złego nie napisze o władzy miasta

  Cytuj
  IP: 109.207.xx1.xx3 

  Zdun_gość

  12.03.2018, 12:57

  No i co z tego? Numerów nie trzeba zamazywać.

  Cytuj
  IP: 37.47.xx1.xx2 
 • BRAT_gość

  09.03.2018, 20:12

  pożar przy ul Saperskiej

  Reanimowany gość nie żyje . Zmarł dzisiaj o 12.50

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx7.xx5 
 • garnuszewsiego_gość

  09.03.2018, 22:21

  Ludzie co tam mieszkają w trakcie pożaru mówili że w piwnicy ktoś zbierał papiery i różne śmieci czy to o nim mowa nie możliwe żeby piwnica tak się kopciła bez przyczyny. Na Al Zwycięstwa 4 e też zamieszkuje w piwnicy żurlandia kilka razy Straż M interweniowała w trakcie ewolucji sexualnych czy coś z tym zrobiono czy czekamy na kolejny pożar i kolejne zatrucia mieszkańców .Byłem w tym czasie w naszym szpitalu na izbie przyjęć i widziałem ile osób było poszkodowanych siedzieli pod tlenem ,kroplówkami to był szok ile krzywdy może zrobić jeden baran

  Cytuj
  IP: 109.207.xx6.xx7 

  Aa_gość

  10.03.2018, 11:15

  Do brat

  Jeśli naprawdę jesteś bratem tej osoby która zginęła tak jak się podpisales to niezle o tobie świadczy czlowiek żyje w piwnicy co zrobiłeś zeby go z tej nędzy wyciągnąć i Jescze smiesz pisac na portalu ze ktos jest debilem to kim ty jesteś szkoda czasu na pisanie o takim kims jak ty.

  Cytuj
  IP: 94.254.xx4.xx4 
 • -1

  K_gość

  10.03.2018, 07:30

  garnuszewskiego

  nie znasz sytuacji i wydajesz wyrok . DEBIL JESTEŚ . tyle w tym temacie

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx7.xx5 
 • -2

  da-da_gość

  10.03.2018, 10:02

  nie znasz sytuacji...

  no może nie wiem wszystkiego ale co dobrego można powiedzieć o debilu, który popija,ł popalał aż w końcu się zaczadził... służby ratunkowe zaangażowane, ulica zablokowana, smród i ogień, dobrze, że nie wybuch gazu, odcięte media, nerwy, sprzątanie pogorzeliska, malowanie, wymiana okna itp. I co żałować CZŁOWIEKA? nie umiem!

  Cytuj
  IP: 109.207.xx1.xx8 
  +5

  garnuszewskiego_gość

  10.03.2018, 11:07

  Widać że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem żadnego wyroku nie wydałem tylko zapytałem czy to prawda co mieszkańcy mówili w trakcie pożaru i czy o tą osobę chodzi co zmarła, czy on był niewinną osobą która zginęła przez zbieractwo kogoś więc debilem jesteś ty nawet czytać nie potrafisz .Zgadzam się z odpowiedzią da da i czekamy na kolejny taki wypadek na Al zwycięstwa bo kolejny raz nasza SM nic nie robi przyjadą pogonią żurlandię za uprawianie sexu w miejscu publicznym ,a na drugi dzień jest to samo też palą tam papierosy i walą wódę Zanim coś odpowiesz to niech mamusia ci wytłumaczy jak nie rozumiesz.

  Cytuj
  IP: 109.207.xx6.xx7 
 • -2

  BRAT_gość_gość

  10.03.2018, 12:14

  SŁÓWKO

  Mieszkał w tym domu w lokalu mieszkalnym . Dalej wydajesz wyroki . Wyciągnij wnioski D

  Odpowiedz
  IP: 83.21.xx7.xx4 
 • +2

  Gość_gość

  11.03.2018, 17:01

  "Widać że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem żadnego wyroku nie wydałem tylko zapytałem czy to prawda co mieszkańcy mówili w trakcie pożaru i czy o tą osobę chodzi co zmarła, czy on był niewinną osobą która zginęła przez zbieractwo kogoś więc debilem jesteś ty nawet czytać nie potrafisz .Zgadzam się z odpowiedzią da da i czekamy na kolejny taki wypadek na Al zwycięstwa bo kolejny raz nasza SM nic nie robi przyjadą pogonią żurlandię za uprawianie sexu w miejscu publicznym ,a na drugi dzień jest to samo też palą tam papierosy i walą wódę Zanim coś odpowiesz to niech mamusia ci wytłumaczy jak nie rozumiesz."

  Ten zbieracz jak go nazywacie mieszka w klatce obok i piwnice też ma w innej klatce.

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx7.xx7 
 • +1

  BRAT_gość_gość

  11.03.2018, 21:03

  pożar przy ul Saperskiej

  Jestem bratem zmarłego. Tomek mieszkał z rodzicami w tej samej klatce gdzie powstał pożar . Nie mieszkał w piwnicy jak sugerujesz. Był chory na cukrzycę. W styczniu tego roku zmarł nasz tata . Stwierdziłeś , że był durniem . Nie znałeś człowieka i wydajesz wyrok , że był winny , a może pomyślałbyś jak można pomóc tym ludziom naprawdę potrzebującym. telefon do Straży Miejskiej i sumienie uspokojone ,. Pozdrawiam i życzę zdrowia . Za d PRZEPRASZAM

  Cytuj
  IP: 83.21.xx2.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.