Tczewianin z indeksem Uczelni Kwiatkowskiego za wiedzę o przedsiębiorczości

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Tczewianin z indeksem Uczelni Kwiatkowskiego za wiedzę o przedsiębiorczości
Nikodem Wysocki z Zespół Szkół Ekonomicznych im. ks. Janusza St. Pasierba w Tczewie wygrał ogólnopolski X Konkurs Wiedzy o Przedsiębiorczości Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni i zdobył indeks na wybrane studia. Uczeń klasy 4ea ZSE Tczew pokonał w finale blisko 300 rówieśników ze 30 średnich szkół Pomorza i Warmińsko-Mazurskiego (do pierwszego etapu konkursu zgłosiło się blisko 1200 uczniów z całej Polski).

Poziom finału był niezwykle wyrównany - zwycięzcę dzieliły od zdobywcy 3. miejsca tylko 2 punkty. II miejsce w konkursie zajął Mateusz Stencel z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kartuzach, a III m-ce - Łukasz Smurzyński z I Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku.

Po części konkursowej uczniowie mieli również możliwość wysłuchać prelekcji praktyków z firmy Press Glass, Gdyńskiego Inkubatora Przedsiębiorczości i Pomorskiego Klubu Biznesu. Dowiedzieli się o inspirujących liderach, dobrych praktykach w sprzedaży, o predyspozycjach do bycia przedsiębiorcą oraz networkingu i giver gain.

Test przygotował i opiekę merytoryczną nad konkursem sprawował dr Waldemar Kunz, wykładowca WSAiB i przedsiębiorca.

Poza nagrodą główną, czyli indeksem na dowolnie wybrane studia w WSAiB Gdynia oraz zestawem uczelnianych gadżetów, zwycięzcy dostali upominki od przedstawicieli prelegentów: Press Glass, Gdyński Inkubator Przedsiębiorczości i Pomorski Klub Biznesu."

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +4

  On..._gość

  13.03.2019, 11:58

  rywalizacja...

  ....podnosi standardy i powinna być promowana w każdej dziedzinie naszej codzienności! Należy pogratulować młodym ludziom sukcesu, ale także pospieszyć z poradą. Wspomniany indeks traktujcie tylko w ramach wyróżnienia tak, jak traktuje się dyplom za udział np. w zbiórce makulatury! Wszak dla ambitnych istnieją szkoły wyższe na poziomie uniwersyteckim i politechnicznym, a nie tzw. Wyższe Szkoły Wyszywania i Dziergania! Noście głowy wysoko i sięgajcie gwiazd....

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx5.xx5 
 • +1

  Xc_gość

  14.03.2019, 07:01

  No tak tylko UJ i UW. Ale jak ktos chce w Gda to ta uczelnia stoi wyzej niz. Ug i Pg

  Cytuj
  IP: 109.197.xx8.xx4 
 • +2

  Wojtek_gość_gość

  13.03.2019, 18:37

  Gratulacje

  Gratulacje wiedzy ! Pozdrawiam

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA