Nagrody starosty w dziedzinie kultury i sportu - jest nowy regulamin

Przyjęto zmiany w regulaminie nagród starosty - na zdjęciu Józef Puczyński (fot. tcz.pl)
Tczew - Nagrody starosty w dziedzinie kultury i sportu - jest nowy regulamin
Na posiedzeniu Rady Powiatu Tczewskiego, które odbyło się 30 grudnia 2011 r., podjęto dwie uchwały określające nowe regulaminy przyznawania nagród Starosty Tczewskiego w dziedzinie kultury i sportu. Na czym polegają zmiany?

Istotną zmianą w obu regulaminach jest m.in. możliwość składania wniosków o przyznanie nagrody przez co najmniej 10-osobowe grupy mieszkańców oraz powołanie Kapituły Nagrody, która składać się będzie z 5 członków, powołanych przez Starostę Tczewskiego spośród kandydatów zgłoszonych przez organizacje sportowe lub kulturalne prowadzące działalność na terenie Powiatu Tczewskiego.

- Zadaniem obu Kapituł (w dziedzinie kultury i sportu) będzie formalna i merytoryczna ocena wniosków, a następnie przedstawienie Staroście propozycji laureatów nagród. Wnioski można składać za pośrednictwem poczty lub osobiście w Biurze Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Tczewie (ul. Piaskowa 2, 83-110 Tczew). - tłumaczy Magdalena Olszewska, główny specjalista w Biurze Prezydialnym Starostwa Powiatowego w Tczewie - Wnioski należy składać w formie papierowej i elektronicznej (na płycie CD lub za pośrednictwem maila: promocja@powiat.tczew.pl), na formularzu, który stanowi załącznik do uchwał. Wiążącą datą jest data wpływu do Starostwa Powiatowego w Tczewie.

Szczegółowy regulamin przyznawania nagród w dziedzinie sportu można znaleźć w Uchwale Nr XVIII/101/11 Rady Powiatu Tczewskiego z dnia 30 grudnia 2011 r. w sprawie przyznawania nagród i wyróżnień w dziedzinie sportu. Natomiast regulamin przyznawania nagród w dziedzinie kultury w Uchwale Nr XVIII/100/11 Rady Powiatu Tczewskiego z dnia 30 grudnia 2011 r. w sprawie przyznawania nagród i wyróżnień za osiągnięcie w dziedzinie twórczości artystycznej oraz upowszechniania i ochrony kultury. Uchwały dostępne są na stronie www.bip.powiat.tczew.pl w zakładce Rada Powiatu Tczewskiego/Uchwały Rady/2011. W razie pytań urzędnicy proszą o kontakt telefoniczny: 58 77 34 902/903 lub mailowy: promocja@powiat.tczew.pl . Wnioski można składać do 16. stycznia.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +2

  ._gość

  04.01.2012, 10:32

  panie Puczyński

  zajmijcie się drogami i wiaduktami

  Odpowiedz
  IP: 95.41.xx3.xx7 
 • -1

  _gość

  04.01.2012, 12:03

  a i tak

  nagrode dostanie Semborowski

  Cytuj
  IP: 83.11.xx8.xx9 
 • +2

  MMMMM_gość

  04.01.2012, 22:43

  Jozefie dziadku P.Najpierw zbdujcie w Tczewie sport a potem regulamin do przyznawania nagrod.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx1.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.