"Wybiegajmy zieloną strefę relaksu". Podziękowano biegaczom

W CAONie podziękowano osobom zaangażowanym w akcję (fot. Tcz.pl)
Tczew - "Wybiegajmy zieloną strefę relaksu". Podziękowano biegaczom

zobacz galerię zdjęć: 7
Pięcioro biegaczy, 460 kilometrów do przebiegnięcia, 5 dni i szczytny cel - 19. marca ruszył Sztafetowy bieg charytatywny na rzecz podopiecznych Zespołu Placówek Specjalnych w Tczewie - "Wybiegajmy zieloną strefę relaksu". 12. kwietnia w CAON-ie dziękowano wszystkim zaangażowanym w akcję. Ale nadal pomóc w stworzeniu zielonego placu dla wychowanków szkoły może pomóc każdy z nas.

Czterech nauczycieli terapeutów i jeden rodzic (trzech panów i dwie panie) - wybiegli z Zespołu Placówek Specjalnych w Tczewie. Trasa wiodła przez miasta powiatowe województwa pomorskiego, biegacze byli w Starogardzie Gdańskim, Chojnicach, Człuchowie, Bytowie, Lęborku, Wejherowie, Pucku, Kartuzach, Kościerzynie oraz w Tczewie. Celem akcji było stworzenie zielonej strefy relaksu dla podopiecznych:

- Wszyscy jesteście wspaniali, dokonaliście coś, co dla wielu z nas jest niewyobrażalne - mówiła podczas piątkowej uroczystości Marlena Modrzejewska-Trocha, dyrektor Specjalnego Przedszkola nr 3 w Tczewie.


Wszystkich, którzy chcą wesprzeć finansowo akcję - "Wybiegajmy zieloną strefę relaksu", prosimy o wpłaty na konto:
Stowarzyszenie Na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego, 83-110 Tczew ul. Grunwaldzka 1.
Bank Millenium 32 1160 2202 0000 0000 8547 7889
z dopiskiem "Wybiegajmy zieloną strefę relaksu"

18. kwietnia fitnessowy finał

W imieniu organizatorów wszystkich zapraszamy na Fitness na świeżym powietrzu! Zajęcia odbędą się 18 kwietnia (godzina 16.00) na boisku Zespołu Placówek Specjalnych w Tczewie, w ramach akcji Wybiegajmy Zieloną Strefę Relaksu! Wstęp to minimum 15 zł do skarbonki, a całkowity dochód zostanie przeznaczony na Zieloną Strefę Relaksu


Drukuj
Prześlij dalej