Strażacy usuwali wielką plamę oleju

Straż pożarna (fot. Tcz.pl)
Tczew - Strażacy usuwali wielką plamę oleju
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 18.03.2019 roku do 24.03.2019 roku zanotowano łącznie 26 zdarzeń, w tym 17 pożarów i 9 miejscowych zagrożeń.

Ważniejsze zdarzenia18.03.2019r. - Tczew ul. Gdańska - pożar mieszkania

Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy zastali zadymione mieszkanie w budynku wielorodzinnym spowodowane zapaleniem się kołdry. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oddymieniu pomieszczeń oraz dogaszeniu tlącej się kołdry. W działaniach brały udział zastępy z JRG Tczew.

19.03.2019r. - Gręblin, DK 91 - wypadek drogowy
Na miejscu zdarzenia zastano wypadek z udziałem samochodu ciężarowego marki Mercedes z osobowym marki VW. Na skutek zderzenia jedna osoba została ranna i przetransportowana do szpitala. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz sprzątnięciu jezdni z rozbitych elementów aut i płynów eksploatacyjnych. W działaniach brały udział zastępy z JRG Tczew, PJRG Pelplin oraz OSP W. Garc.

20.03.2019r. Tczew ul. Jagiellońska - wypadek drogowy
Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano zderzenie trzech pojazdów osobowych marek: Mazda, VW i Citroen. W wyniku zderzenia dwie osoby zostały ranne i przetransportowane do szpitala. Po wykonaniu działań przez technika Policji usunięto z jezdni porozbijane części karoserii i zneutralizowano plamę oleju. W zdarzeniu brały udział zastępy z JRG Tczew.

21.03.2019r. Miłobądz, DK 91 - kolizja drogowa
Na miejscu zastano kolizję samochodu osobowego marki Toyota z ciągnikiem marki New Holland. W wyniku pęknięcia przewodu hydraulicznego w ciągniku powstała plama oleju o dł. ok. 200 m i szer. ok. 10 m. Na czas usuwania plamy ruch na drodze był całkowicie wstrzymany. W działaniach brały udział zastępy z JRG Tczew oraz OSP Miłobądz.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +2

  strazak_gość

  26.03.2019, 14:01

  jagiely

  strazak kosa z jagiely scierał mopem olej?? czy to prawda czy ktos zazartowal?!

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx9.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA