Pracownia programowania urządzeń mobilnych - nowoczesna oferta dydaktyczna w Elblągu

Pracownia programowania urządzeń mobilnych - nowoczesna oferta dydaktyczna w Elblągu
Tczew - Pracownia programowania urządzeń mobilnych - nowoczesna oferta dydaktyczna w Elblągu
Ostatnie dekady przejdą do historii jako czas najintensywniejszego rozwoju telekomunikacji i informatyki. Niektórzy porównują ten okres do rewolucji przemysłowej, której skutki widzimy do dzisiaj. Bez dwóch zdań smartfony i tablety zmieniły życie człowieka na zawsze. Będąc świadomym potencjału, jaki drzemie w urządzeniach mobilnych, Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu umożliwi swoim studentom rozwijanie kompetencji w pracowni programowania urządzeń mobilnych.

Bez telefonu ani rusz!

Według Głównego Urzędu Statystycznego, najczęściej korzystamy z Internetu po to, by czytać newsy, korzystać z poczty elektronicznej, komunikatorów, mediów społecznościowych i wyszukiwać informacje o towarach i usługach. Większość tych rzeczy sprawdzamy na urządzeniach mobilnych - smartfonach i tabletach. Wielu z nas nie wyobraża sobie funkcjonowania bez telefonu - w końcu ten sprzęt to nie tylko kontakt z innymi, ale i bankowość elektroniczna i możliwość wyświetlania najważniejszych dokumentów tożsamości.

Studenci Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu będą mieli stworzone warunki do tego, by uczyć się, jak programować urządzenia mobilne. Kompetencje nabyte na studiach dają możliwości późniejszej kariery jako Data Explorer czy Embedded Software Engineer. IoT (Internet of Things lub Intelligence of Things), czyli Internet rzeczy to także dziedzina, w której będą mogli znaleźć pracę absolwenci elbląskiej uczelni , na przykład na stanowisku IoT Developera.


Studia dla wizjonerów i innowatorów

Co kryje się pod smartfonem, który stał się nieodłącznym elementem naszego funkcjonowania? Nowoczesna pracownia programowania urządzeń mobilnych pozwoli studentom znaleźć odpowiedź na to pytanie. Nauka analizy danych i umiejętność ich wykorzystywania to kompetencje przyszłości, cenne nie tylko w dziedzinie informatyki.

Kształcenie oparte na praktyce pozwoli absolwentom odnaleźć się na dynamicznym rynku pracy, gdzie branża IT jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi gospodarki. Stale brakuje specjalistów - ekspertów od inteligentnych urządzeń. Kto wie, może już wkrótce Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu będzie mogła pochwalić się absolwentem - szefem innowacyjnej firmy, kreującej trendy w zakresie rozwiązań programistycznych Internetu rzeczy?

Oferta edukacyjna na miarę XXI wieku - twórz inteligentne urządzenia, które zmienią świat!

Już niedługo studenci Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu będą rozwijali swoje umiejętności w laboratoriach: dronów i modelowania 3D, pracowniach: Internetu rzeczy, eksperymentów z materiałami, robotyki i mechatroniki oraz właśnie programowania urządzeń mobilnych.

W ramach projektu "Centrum Kompetencji Społecznych" w budynku przy Al. Grunwaldzkiej 137 powstaną specjalistyczne laboratoria i pracownie, dzięki którym studenci będą brali udział w praktycznych zajęciach, przygotowujących ich do obejmowania profesjonalnych stanowisk w organizacjach wykorzystujących nowoczesną technologię.

Nie zwlekaj! Rejestracja elektroniczna kandydatów na bezpłatne studia w ANS w Elblągu trwa!

Pełna oferta kierunków studiów Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu oraz szczegółowe zasady rekrutacji znajdują się na stronie internetowej: https://ans-elblag.pl/kierunki-studiow/

----------------------------------------------------------

Artykuł dotyczy projektu pt.: "Centrum Kompetencji Społecznych w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu" realizowanego w ramach Osi priorytetowej 9 - "Dostęp do wysokiej jakości usług publicznych", Działania 9.3 - "Inwestycje w edukację, umiejętności i uczenie się przez całe życie poprzez rozwój infrastruktury edukacyjnej i szkoleniowej", Poddziałania 9.3.2 - "Infrastruktura dydaktyczna szkół wyższych" Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.


Powyższy tekst jest materiałem reklamowym (artykuł sponsorowany), który stworzył wyłącznie Reklamodawca. Redakcja Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w tym artykule. Chcesz zamówić taki artykuł? Zapraszamy tutaj: reklama Tczew
Drukuj
Prześlij dalej