Jedynka zaprosiła w swoje progi

Dzień otwarty w SP 1 (fot. mat. prasowe)
Tczew - Jedynka zaprosiła w swoje progi

zobacz galerię zdjęć: 3
Wtorkowe popołudnie, czyli 5 marca, upłynęło w Szkole Podstawowej nr 1 w Tczewie wyjątkowo, ponieważ został tam zorganizowany Dzień Otwarty. Motywem przewodnim, pojawiającym się również na plakacie, był pociąg.

Szkoła wyglądała kolorowo, dzięki oprawie plastycznej i wiosennym dekoracjom wykonanym przez uczniów. Samorząd Uczniowski witał przybyłych tego dnia gości, rozdając im ulotki informacyjne, kolorowe balony i częstując słodkościami.

Podróż rozpoczęła się w auli, gdzie można było obejrzeć występy najmłodszych i najstarszych członków szkolnej społeczności. Poza tym rodzice przyszłych uczniów wysłuchali dyrektor Aleksandrę Jędrzejewską, która przedstawiła ofertę edukacyjną na nowy rok szkolny 2019/2020.


Ponadto zwiedzający szkołę mogli skorzystać z atrakcji przygotowanych przez grono pedagogiczne i obecnych uczniów, takich jak m.in.: origami, robotyka, pokaz pierwszej pomocy, eksperymenty, karaoke, zabawy taneczne, glutomania i zabawy interaktywne. Poza tym goście chętnie odwiedzali kawiarenkę i stoisko zdrowej żywności, a także zaopatrzyli się w niezbędne akcesoria do bycia widocznym i bezpiecznym na drodze. Najmłodsi mogli także uwiecznić siebie na zdjęciu, docierając do stacji Fotobudka inaczej:-).

Z całą pewnością, wszyscy wychodzili zadowoleni, a najbardziej chyba najmłodsi, którzy otrzymali podarunki za zebranie odpowiedniej ilości naklejek na kolejnych stacjach. Jedynka dziękuje wszystkim za przybycie i we wrześniu czeka na swoich nowych uczniów.

Drukuj
Prześlij dalej