Mieszkańcy Pelplina w niedzielę pójdą do urn

Wybrany radny uzupełni skład Rady wybranej jesienią (fot. pelplin.pl)
Tczew - Mieszkańcy Pelplina w niedzielę pójdą do urn
Mieszkańcy Pelplina w niedzielę pójdą do urn. Chodzi o wybory uzupełniające do Rady Miasta i Gminy Pelplin i objęcie mandatu po burmistrzu Pelplina, Mirosławie Chyle.

Po jesiennych wyborach Mirosław Chyła został nowym burmistrza, jednocześnie zdobywając mandat radnego. Dlatego teraz trzeba uzupełnić skład Rady Miasta i Powiatu. Nowy radny będzie reprezentował ulice - Aleja Cystersów, Kanonicka, Mestwina, Mickiewicza, Ogród Biskupi, Plac Mariacki, Plac Tumski, Przystań Jana Sobieskiego, Strzelnica, Wybudowanie od nr 1 do nr 14.

O mandat powalczą - Bartosz Weroniecki, 34-letni absolwent Akademii Rolniczej w Szczecinie i Akademii Morskiej w Gdyni z Kociewskiej Inicjatywy Samorządowej, Tomasz Zaborowski, który wcześniej startował z listy Prawa i Sprawiedliwości, a teraz z własnego komitetu wyborczego wyborców oraz Dariusz Górski (KWW Razem dla gminy Pelplin), jeszcze do niedawna wiceburmistrz Pelplina.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +20

  Pelplinianka_gość

  18.01.2019, 12:05

  Pelplin

  Pan Górski to powinien sobie już dac spokój przecież to wogule nie jego okręg wyborczy, a tak na marginesie to już miał swoje pięć minut. Pan Zaborowski to też nie jego okręg, a i on też miał swoje pięć minut tylko sport i sport. Pan Weroniecki no cóż też nie z mojej bajki, ale z tych wszystkich kandydatów oddalabym głos na Pana Bartka Weronieckiego, chociaż cicho oczekiwałam, że wystartuje Pan Marcin Rulewski tym bardziej, że to jego okręg.

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx7.xx6 
 • +12

  pelpliniak_gość

  18.01.2019, 12:15

  dobre

  Marcin Rulewski ma osobowość i godność swoją

  Cytuj
  IP: 83.238.xx5.xx2 
 • -12

  mieszkanie Pelplina_gość

  18.01.2019, 12:12

  szok

  OOOOOOOOOO kurcze po co wy się pchacie mało macie pieniędzy ???? te marne grosze brak mi słów wstydu ktoś nie ma i godności Tomek zostań Radnym to Twoja dzielnica POWODZENIA znasz się z tymi LUDZMI od LAT.

  Odpowiedz
  IP: 83.238.xx5.xx2 
 • +5

  WYBORCA -PELPLINIAK_gość

  18.01.2019, 19:57

  RADNI

  Tylko Pan Rulewski-osoba kompetentna,odpowiedzialna i konkretna wobec spraw samorzadowych

  Odpowiedz
  IP: 82.253.xx6.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA