Tczewska szkoła walczy o "Podwórko Nivea" - pomóżmy wszyscy!

Podwórko NIVEA
Tczew - Tczewska szkoła walczy o "Podwórko Nivea" - pomóżmy wszyscy!
Chcesz, żeby na terenie Zespołu Placówek Specjalnych w Tczewie powstał plac zabaw? Codziennie włącz komputer i głosuj. Trwa akcja Nivea - w ramach której powstanie kilkadziesiąt placów w różnych polskich miastach.

Tczew został zgłoszony do konkursu na plac zabaw, organizowanego przez firmę Nivea. Konkurs adresowany jest do gmin i spółdzielni mieszkaniowych w całej Polsce. W miejscach, które w głosowaniu internetowym zdobędą największą liczbę głosów, zbudowane zostaną Rodzinne Miejsca Zabaw, gdzie rodzice i dzieci będą mogli wspólnie spędzić czas w aktywny sposób.

Zespół Placówek Specjalnych, bierze udział w konkursie o "podwórko NIVEA":


- Jesteśmy daleko, daleko a można pomóc dzieciakom. Zrobić trzeba niewiele, a dzieci mogą dużo zyskać: wystarczy się zalogować i co dzień do 20. czerwca zagłosować - pisze nasz czytelnik.


Głosować na tczewską lokalizację można tu: https://podworko.nivea.pl/ranking?province_id=&district_id=&city=Tczew

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • ona_gość_gość_gość_gość_gość

  17.05.2019, 12:58

  od

  Od tego jest men

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx4 
 • gość_gość_gość

  18.05.2019, 15:48

  Swarożyn ma ponad 20 tysięcy głosów, a mieszkańców tam jest niecałe 2 tysiące !!!!>??????

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx2.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.