Tczewska publikacja wyróżniona

Józef Ziółkowski przygotował m. in. wystawę "Pradzieje Tczewa" (fot. tcz.pl)
Tczew - Tczewska publikacja wyróżniona
Publikacja tczewskiej "Fabryki Sztuk" - "Wzdłuż doliny Wisły" została doceniona przez jury konkursowe XI Kościerskich Targów Książki Kaszubskiej i Pomorskiej. Jej autor - Józef M. Ziółkowski, otrzymał wyróżnienie za ten wyjątkowy album w kategorii "książka pomorska".

Pozycja została wydana z okazji Jubileuszu 750-lecia Miasta Tczewa. Przedstawia malowniczo położone miejscowości wzdłuż królowej naszych rzek, od Tczewa do Kwidzyna. Głównym założeniem, którym kierował się autor, była chęć ocalenia od zapomnienia tych niezwykle urokliwych miejsc z ich unikatowymi zabytkami. Album uzupełniają wyjątkowe zdjęcia oraz przepiękna szata graficzna. Publikacja została wydana w ograniczonym nakładzie przez Wydawnictwo Bernardinum. Dostępna jest jedynie w Fabryce Sztuk. Dodajmy, że Józef Ziółkowski jest dziennikarzem, regionalistą i pracownikiem merytorycznym CWRDW, autorem wielu wystaw i cenionych publikacji.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • -5

  robak

  19.08.2010, 00:38

  moje gratulacje; człowiek który ma wiele pasji; zmiana pracy z redakcji na centrum Wystawiennicze chyba wielu wyszła na dobre

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +1

  mieszkaniec_gość

  19.08.2010, 16:29

  Gratulacje Panie Józefie.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx7.xx8 
 • józ_gość

  20.08.2010, 11:01

  Podziękowanie

  Dziękuję za pamięć i uznanie

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx7.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia