W Gniewie o wydarzeniach kulturalnych powiadomią SMSem

O kulturze przez SMS (fot. tcz.pl)
Tczew - W Gniewie o wydarzeniach kulturalnych powiadomią SMSem
Plakaty reklamowe, banery czy ulotki to najtańsze i podobno najskuteczniejsze nośniki reklamy zewnętrznej stosowane przy promocji imprez. Jak się jednak okazuje ich skuteczność niekiedy zawodzi. Dlatego też w Gniewie ruszył nowy system informowania o przedsięwzięciach kulturalnych SMS Kultura. Teraz otrzymywać można wiadomości o najaktualniejszych wydarzeniach w gminie Gniew.

Organizatorzy imprez mają nadzieję, że dzięki tej metodzie, bezpośrednio uda im się trafić do mieszkańców gminy. Rozsyłane wiadomości informują o rodzaju wydarzenia i czasie, w którym będzie się ono odbywało. Co ważne, osoby które organizują własne wydarzenia i chciałyby poinformować o nich resztę mieszkańców gminy także mogą skorzystać z serwisu SMS Kultura. Wystarczy wysłać wiadomość pod numer telefonu 511 011 999, a ta następnie przekazana zostanie do pozostałych użytkowników systemu.

Zarejestrowani użytkownicy, choć jest ich jeszcze niewielu, chwalą nowe źródło informacji. Jak tłumaczą jest to dla nich wygodne, bo nie muszą wchodzić na stronę internetową, a wiadomości w pigułce dostają SMS-em. Telefon komórkowy to już teraz codzienność, dostęp i umiejętności korzystania z sieci jednak nie. Dlatego też osoby, które chcą być na bieżąco z informacjami na temat zbliżających się wydarzeń w gminie Gniew, mogą wysłać SMS o treści "kultura" na wyżej wymieniony numer.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • -5

  siedzący byk_gość

  02.01.2012, 00:52

  Nie mam nic przeciwko informowaniu o tym co dzieje się w regionie, ale mam odczucie jakby ten portal zmieniał się powoli w gniew.pl. Wiadomości o Gniewie już niemal codziennie...

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx5.xx4 
 • +6

  dzizys_gość

  02.01.2012, 12:30

  Tczew spada na psy

  siedzący byk a wiesz dlaczego masz takie odczucie? Bo w Gniewie zaczynją pracować , dbają o muzyków, wydarzenia kulturalne itp. A u nas w Tczewie mamy prezydenta nieroba i całe starostwo które nie dba o zespoły muzyczne, potrafią jedynie wszystko zniszczyć i budować kiczowe fontanny za tysiące złotych.

  Cytuj
  IP: 95.40.xx4.xx3 
 • +6

  ja_gość

  02.01.2012, 07:31

  fajny pomysł - może i w tczewie warto ruszyć z taką uslugą

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx2.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia