Rodzinny Rajdzik Rowerowy już w niedzielę

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Rodzinny Rajdzik Rowerowy już w niedzielę
Zapraszamy najmłodszych rowerzystów na małą przejażdżkę po polach i łąkach koło Tczewa. Pojedziemy tempem bardzo rekreacyjnym - dostosowanym do uczestników, którzy dopiero rozpoczynają przygodę na dwóch kółkach (5-7 km/h).

Spotkamy się w niedzielę, 30 czerwca, o godzinie 10.00 przy Stacji Czyżykowo (pumptruck i plac zabaw na niecce przy ul. Polnej i Konarskiego w Tczewie.

Na rozgrzewkę, pół godziny pobawimy się na pumptrucku i placu zabaw, a następnie ruszymy na 7-kilometrową trasę, wiodącą wzdłuż Wisły (będzie odcinek po piachu do przejścia pieszo, bo trwają prace budowlane), ulicą Polną do krajówki w Bałdowie (chodnikiem), potem ulicą Czesława Miłosza (droga szutrowa) aż do 30 Stycznia. Przejazd zakończymy na skwerze przy ul. Broniewskiego/Modrzewskiego (Górki). O godzinie 12.00 rozpoczyna się tam festyn dla dzieci, więc będzie okazja, by miło spędzić czas.


Pamiętajcie o napojach i ochronie przed słońcem - w niedzielę znów będzie gorąco!

Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział wyłącznie pod opieką rodzica albo innego pełnoletniego opiekuna.

Za bezpieczną jazdę najmłodszych uczestników i odpowiednie przygotowanie uczestnika i sprzętu do trasy odpowiedzialni są rodzice / opiekunowie dzieci.

Organizator: Tczewska Inicjatywa Rowerowa oraz BoboTrampek - wypożyczalnia sprzętu turystycznego dla rodziców


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • _gość_gość_gość_gość_gość_gość

  01.07.2019, 14:31

  ,

  dorosly moze uczesticzyc ????

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx9.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.