Tczewscy seniorzy uhonorowani w Gdyni

Wybory Miss i Mistera Złotego Wieku
Tczew - Tczewscy seniorzy uhonorowani w Gdyni

zobacz galerię zdjęć: 3
W ostatni czwartek (23.09) laureaci tegorocznych Wyborów Miss i Mistera Złotego Wieku, Sylwestra Kaszubowska i Wiesław Makowski, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Julita Jakubowska dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tczewie, wyruszyli na podbój Pomorza. Reprezentowali nasze miasto podczas VII edycji Wyborów Miss i Mistera Seniora pt. "Folklorem malowane" w Gdyni. Tczewscy seniorzy wrócili do domu z zaszczytnymi tytułami.

Podczas Wyborów seniorzy musieli zmierzyć się w wielu konkurencjach m.in. śpiew, malowanie na drewnie, konkurs wiedzy dotyczący folkloru. Punktowany był także strój i jego oryginalna prezentacja. Okazało się, że tczewianie bardzo dobrze poradzili sobie w konkursowych zmaganiach, bowiem przydali do gustu zarówno jury, jak i publice - tytuł Mistera otrzymał Wiesław Makowski, a tytuł Miss Publiczności uzyskała Sylwestra Kaszubowska. Swoimi strojami zachwycili publiczność, reprezentowali mikroregion folklorystyczny - Biskupiznę ze stolicą w Krobi. Tczewscy seniorzy już trzeci rok z rzędu przywożą koronę z nadmorskich Wyborów. Przygotowywania kandydatów odbywały się w ŚDS MOPS pod kierunkiem Danuty Lewandowskiej. Po rozdaniu laurów wszyscy włączyli się do wspólnej zabawy przy muzyce ludowej. Udział w takich przedsięwzięciach sprawia wiele radości seniorom, którzy prezentując swoje talenty i temperament maja swoje "przysłowiowe pięć minut" i z sukcesem promują aktywność Złotego Wieku.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +1

  Prezes_gość

  28.09.2010, 21:22

  Wiwat laureaci

  brawo,brawo tczewscy Misterzy,gratulacje dla danusi L to naprawdę trzeba kochać ludzi,żeby podjąc się takim wyzwaniom .

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx0.xx4 
 • +1

  rzaaaaa_gość

  29.09.2010, 14:16

  gratulacje

  gratulacje dla seniorów!!!!! to dowód, że z wiekiem rośnie siła do realizacji nowych zadań - to jest własnie to o co chodzi, to fantastyczna sprawa, bombowa :))

  Odpowiedz
  IP: 77.253.xx1.xx5 
 • +1

  Prezes_gość

  29.09.2010, 20:33

  młodzi sercem

  Kochani tak trzymać to antidotum na smutną jesień życia

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx0.xx5 
 • +1

  janko_gość

  29.09.2010, 23:14

  Brawo

  Gratuluję odwagi oraz radości życia, która maluje się na twarzach zwycięsców. Życzę wszystkim seniorom, właśnie takiego podejścia do wieku emerytalnego.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx0.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia