Poszukiwany świadek. Chcą podziękować i ustalić okoliczności wypadku

Ścieżka rowerowa
Tczew - Poszukiwany świadek. Chcą podziękować i ustalić okoliczności wypadku
Poszukiwany świadek zdarzenia z ostatniego piątku (19.11). Chodzi o mężczyznę, jaki udzielił pomocy chłopakowi, który w niejasnych okolicznościach upadł na drodze rowerowej.

Do naszej redakcji zwróciła się rodzina nastolatka, który w ostatni piątek miał wypadek. Około godziny 14.20 chłopak poruszał się drogą rowerową:

- Niestety, rowerzysta nie pamięta okoliczności zdarzenia. Pamięta jedynie to, że ocknął się na drodze rowerowej, którą się poruszał - mniej więcej na wysokości przystanku między ulicami Niepodległości a Saperską. Nie wiemy, co się stało. On nic nie pamięta. Wiemy jedynie, że pomógł mu mężczyzna - inny rowerzysta - któremu chcemy podziękować, ale także poprosić o pomoc w zakresie ustalenia okoliczności zdarzenia - mówi krewny poszkodowanego chłopaka.


Nastolatek, dzięki pomocy świadka, wstał i udał się do domu. Niestety, tam okazało się, że stan chłopaka się pogorszył i niezbędna będzie hospitalizacja. Osobę, która pomagała nastolatkowi, a także ewentualnych innych świadków zdarzenia, prosimy o kontakt na adres kontakt@redakcja.tcz.pl .


Sonda - odpowiedz na pytanie

Kogo chcesz na letnim koncercie w Tczewie? (część 1 z 2)

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA