Atrakcje naszego powiatu walczą o tytuł Perły w Koronie Pomorza

W konkursie można głosować na tczewską przystań (fot. tcz.pl)
Tczew - Atrakcje naszego powiatu walczą o tytuł Perły w Koronie Pomorza
Co łączy tczewską przystań nadwiślańską, Vivat Vasa! - gniewską Bitwę Dwóch Wazów i rejsy houseboatami po Wiśle? Wszystkie są atrakcjami turystycznymi naszego powiatu i walczą teraz o tytuł pomorskiej "Perły w koronie". Na razie nie idzie im za dobrze. Pomożemy?

Trwa czwarta w województwie pomorskim edycja plebiscytu Perły w Koronie. Przez całe wakacje głosować można na stronie plebiscytowej w portalu naszemiasto.pl na niezwykłe budowle i wydarzenia regionu, m.in. przystań nadwiślańską w Tczewie, Vivat Vasa! - gniewską Bitwę Dwóch Wazów i rejsy houseboatami po Wiśle. Czytelnicy wybierają dziesięć Pereł w Koronie, tym razem w kategorii "turystyka wodna" (tutaj przystań w Tczewie i rejsy po Wiśle). Nagrody zostaną przyznane także w kategoriach: "miejscowość (gmina) z pomysłem na turystykę", "największe wydarzenie" (tu Vivat Vasa) oraz "atrakcja turystyczna regionu".

Atrakcje powiatu tczewskiego w głosowaniu nie radzą sobie zbyt dobrze. Możemy to jednak zmienić, głosując w plebistycie .

Partnerem akcji są Polska Organizacja Turystyczna i Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (6)
dodaj komentarz

 • +2

  ?????_gość

  07.07.2011, 00:08

  dlaczego

  mamy głosować na na tak mało atrakcyjną atrakcję fala powodziowa i rejs łajbą przez 1 weekend z okazji dni ziemi tczewskiej, a cały rok pustki. To zasługa "władców" Tczewa, TCSiR i jeszcze kilku podmiotów . Dziękuję nie głosuję

  Odpowiedz
  IP: 83.30.xxx.xx1 
 • +5

  _gość

  07.07.2011, 08:22

  Przystań to może zdobyć co jedynie PERŁĘ Z LAMUSA

  Odpowiedz
  IP: 212.227.xx8.xx7 
 • +6

  _gość

  07.07.2011, 09:38

  haha kto to w ogóle zgłosił do tego konkursu ? żenada

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx5.xx1 
 • -2

  ..._gość

  07.07.2011, 10:29

  a co mi tam kliknąć

  ja kliknęłam jako 29 co wam zaszkodzi kliknąć może jakby przystań zajęła jakieś porządne miejsce to ją wylansują i przy okazji dopieszczą np. co wekkendowymi rejsami po Wiśle, byłoby to fajnym pomysłem a tak nic tam się nie dzieje dla nas mieszkańców

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx3.xx7 
 • ..._gość

  07.07.2011, 10:30

  a co mi szkodzi

  co dzień będę wchodzić i klikać na przystań

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx3.xx7 
 • +5

  _gość

  07.07.2011, 10:37

  Może byśmy się tak przestali ośmieszać z tymi atrakcjami naszego powiatu? Z tymi rejsami, to chyba jakiś czarny humor? To jest okrutny żart. Rejs stateczkiem wypożyczonym z Gdańska 1 raz w roku? To jest perła w koronie? Jaja sobie robicie? Czy ten kto to pisał i wymyślił zdaje sobie sprawę, ile jest różnych rejsów organizowanych przez wiele firm w Trójmieście? Po zatoce, po Motławie, do Skandynawii itd itp. Czy ta osoba zdaje sobie sprawę ile jest różnych atrakcji w miejscowościach nadmorskich i np na Pojezierzu Kaszubskim? Czy muszę wymieniać choćby Gdańsk z jego zabytkami i tysiącami innych atrakcji? Czy ta mała, prymitywna przystań jest atrakcją turystyczną? Dla nas Tczewian, to może być super wypasiona sprawa, bo w tym Tczewie nic nie ma, ale nie oszukujmy się, że warto na to "coś" głosować i przedstawiać na forum województwa, jako naszą atrakcję. Nie jesteśmy niestety atrakcyjni dla turystów. stąd hasło: "Z Tczewa wszędzie blisko". Blisko do trójmiasta, do Malborka. Tam jadą turyści, a nie do Tczewa. Czy Gdańsk, Sopot, Gdynia, Malbork czy Kaszuby reklamują się hasłem: od nas jest blisko do Tczewa? Nie, bo i w jakim celu? A swoją drogą, jeśli turyści chcący zwiedzać np Gdańsk, lub zamek w Malborku wzięliby sobie do serca hasełko, że z Tczewa jest wszędzie blisko i pomyśleli, że będą nocować u nas, bo może być taniej niż w Gdańsku, srogo by się rozczarowali widząc tą naszą, tczewską wypasioną bazę hotelową. Noclegi mamy full wypas, na najwyższym poziomie. Hoteli od zatrzęsienia, SPA, masaże, parki wodne i inne atrakcje. Jeśli taka mieścina jak Tczew, nie ma niczego, co przyciągnęłoby turystów, to trzeba coś zbudować od nowa. Np tropikalną wyspę pod szkłem, jak Berlin, czy park rozrywki jak parki w Niemczech, czy inny Disneyland.

  Odpowiedz
  IP: 213.17.xx8.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.