Akordeoniści zjadą na 750-lecie. Organizatorzy czekają na zgłoszenia

Zjazd akordeonistów
Tczew - Akordeoniści zjadą na 750-lecie. Organizatorzy czekają na zgłoszenia
W dniach 1 - 2 października w Tczewie odbędzie się "Zjazd Akordeonistów". Impreza ma uświetnić tegoroczny jubileusz 750-lecia grodu Sambora. Organizatorzy przedsięwzięcia czekają na zgłoszenia do udziału w imprezie do 10 września.

Zgłaszać można się osobiście w siedzibie Fundacji na Al. Zwycięstwa 6 ( I piętro) lub drogą mailową - fundacjadlatczewa@wp.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 września .

- Głównym celem tego przedsięwzięcia jest popularyzacja i upowszechnienie muzyki akordeonowej wśród mieszkańców Tczewa, zwiększenie świadomości i wrażliwości muzycznej. Organizatorzy chcą również poprzez zaproszenie muzyków z całego kraju zachęcać do zwiedzania i poznawania historii grodu Sambora. Dzięki takim działaniom na rzecz miasta, reklamujmy zarówno Tczew, jak i całe Kociewie. - wyjaśnia Wiesława Quella, prezes Fundacji dla Tczewa.

Zjazd organizowany jest z okazji obchodów 750-lecia istnienia Grodu Sambora przez Fundację dla Tczewa przy współpracy z Akademią Muzyczną im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku oraz Prezydentem Miasta Tczewa i Starosty Tczewskiego.
 
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • -1

  TCZEWIAK5

  23.08.2010, 00:05

  Nie spotkałem się wcześniej z tego typu imprezą. Ciekawe. Lepiej sobie posłuchać takich akordeonistów niż tą całą Lady Gagę w radio.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • -4

  Aszka

  23.08.2010, 11:43

  ...,a Marcin Wyrostek będzie:)

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +1

  maala_gość

  23.08.2010, 13:54

  ale pani Quella organizuje, to się nie wybiorę - nie trawię tej kobiety :P

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx7.xx6 
 • AL_gość

  23.08.2010, 15:17

  JA TEŻ

  Cytuj
  IP: 109.207.xx9.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia