Targi pracy, promocja książki i turniej wsi - tak będzie w Gniewie w najbliższy weekend

Malownicza panorama Gniewa (fot. gniew.pl)
Tczew - Targi pracy, promocja książki i turniej wsi - tak będzie w Gniewie w najbliższy weekend
To będzie bogaty w wydarzenia weekend w gminie Gniew. Atrakcje rozpoczną się już dzisiaj (13.05), kiedy to do miasta przyjedzie delegacja władz miasta Ostróg z Ukrainy. Tego samego dnia odbędą się również Targi Pracy i Kariery, a już dzień później na miłośników historii czekać będzie promocja długo wyczekiwanej książki "Krwawa Kociewska Jesień 1939 na ziemi gniewskiej".

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży oraz Młodzieżowe Centrum Kariery w Gniewie zapraszają dzisiaj (13 maja) na Targi Pracy i Kariery. Rozpoczną się one w sali kameralnej gniewskiej biblioteki (pl. Grunwaldzki 16/17) o godzinie 10.00 i potrwają do 13.00. S

- Zachęcamy również do odwiedzenia Gniewu w sobotę (14.05). Tego dnia o godz. 10.00 rozpocznie się promocja książki "Krwawa Kociewska Jesień 1939 na ziemi gniewskiej" - zapraszają przedstawiciele Referatu Promocji i Informacji Urzędu Miasta i Gminy Gniew. - W niedzielę (15.05) tym razem w Piasecznie odbędzie się Turniej Wsi. Impreza rozpocznie się o godz. 14.00 przy studzience mszą św. o pogodę i urodzaje. Następnie o godzinie 15.00 odbędzie się festyn/turniej "Wieś z klasą". W programie między innymi takie konkurencje jak cięcie drewna, rzut kaloszem do taczki, rzut snopkiem, ubijanie piany czy zawody w hula hop dla dzieci.

Od piątku do niedzieli będzie też w gminie Gniew przebywała delegacja z Ukrainy. Mer (burmistrz) i przewodniczący rady miejskiej miasta Ostróg przyjadą na Kociewie z rewizytą, by rozmawiać z tutejszymi władzami m.in. o nawiązaniu relacji partnerskich.
Drukuj
Prześlij dalej