W gminie Pelplin powstaną dwie Otwarte Strefy Aktywności

(fot. mat. prasowe)
Tczew - W gminie Pelplin powstaną dwie Otwarte Strefy Aktywności
28 maja Burmistrz Miasta i Gminy Pelplin Mirosław Chyła oraz Jolanta Syska - wiceprezes Zarządu HERKULES Sp. z o.o. z siedzibą w Chrzanowie, przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Pelplin Justyny Lewandowskiej, podpisali umowę, której przedmiotem jest zaprojektowanie i budowa Otwartych Stref Aktywności - lokalizacja Małe Walichnowy i Rajkowy.

Koszt zadania wynosi 103 959,60 zł. Termin zakończenia prac minie 28 czerwca 2019 roku

- Wspomnianym już wykonawcą zadania jest HERKULES Sp. z o. o., którego oferta została wybrana w ogłoszonym przez Gminę Pelplin przetargu nieograniczonym. - mówi Konrad Mania, Specjalista ds. kontaktu z mediami i PR Urzędu Miasta i Gminy Pelplin.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • marta_gość

    05.06.2019, 09:58

    To już chyba ostatni gwizdek przede wszystkim dla ludzi młodych, bo widok otyłych młodzieńców i dziewcząt razi... a i rodzicom przydałaby się porada psychologiczna, bo to oni dają przyzwolenie na to co jedzą i co robią ich dzieci.

    Odpowiedz
    IP: 87.204.xx2.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.