"Aktywator" - Nadszedł czas na działanie!

Jeden z wolontariuszy powiatu tczewskiego (fot. Paulina Jabłonowska)
Tczew - "Aktywator" - Nadszedł czas na działanie!
Chcesz zmienić swoje otoczenie? To co widzisz dookoła nie zadowala Ciebie, a masz pomysł na zmianę? Nadszedł czas na działanie. Właśnie ruszył Aktywator! Nabór trwa do 31 stycznia!

Fundacja Pokolenia jest organizacją pozarządową prowadzącą od kilku lat programy grantowe na terenie powiatu tczewskiego i nowodworskiego, między innymi takie jak Działaj Lokalnie, czy też Pracownia Umiejętności. Od grudnia 2011 rusza nowy Młodzieżowy Program Grantowy "Aktywator: skierowany do grup młodzieżowych w wieku 15 - 30 lat chcących realizować zaplanowane przez siebie inicjatywy o charakterze społecznym, kulturalnym, rozwijające umiejętności techniczne i wykorzystujące nowoczesne technologie.

- Czekamy na nowe, świeże pomysły z zakresu edukacji, nauki, kultury, oświaty, sztuki, aktywności społecznej, działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych, ekologii i obywatelskości. Młodzieżowy Program Grantowy "Aktywator” to narzędzie do przeprowadzenia ciekawego wydarzenia, dzięki któremu na swój własny, niepowtarzalny sposób będzie można odcisnąć piętno na lokalnym otoczeniu, społeczności, miejscu, w którym żyjecie. Ten program to sposób na to by zaistnieć, by być aktywnym, by być twórczym, by zrobić coś ciekawego! - zachęcają do udziału realizatorzy przedsięwzięcia.

Ogłoszenie Programu Grantowego "Aktywator" oraz szczegóły dotyczące konkursu szukajcie na: www.fundacjapokolenia.pl oraz naszej stronie na facebook.pl .

Fundacja Pokolenia
ul. Kołłątaja 9 (nr pok. 4, wejście od parkingu), 83-110 Tczew
tel. 58 352 45 46, fax. 58 352 45 52
mail: aktywator@fundacjapokolenia.pl

Partnerem finansowym Programu Grantowego "Aktywator” jest firma Flextronics.
 
Drukuj
Prześlij dalej