Święty z wizytą w magistracie

Mikołaj przybył z asystą przedszkolaków (fot. tcz.pl)
Tczew - Święty z wizytą w magistracie
Kto był grzeczny w ciągu całego minionego roku, nie bał się wizyty tego pana. Ci, którzy mieli coś na sumieniu, trzęśli się ze strachu na samą myśl o przybyciu świętego. Tczewskich radnych odwiedził sam... św. Mikołaj. W świątecznym worku z prezentami znalazły się i rózgi, i słodkości.

Podczas ostatnich ubiegłorocznych obrad Rady Miejskiej do członków miejskiego gremium zawitał nietypowy gość - święty Mikołaj. Przybysz tajmniczo osłonięty ciemnymi okularami od razu wziął się do roboty - i zaczął rozdawać gościom zgromadzonym na sali słodkości. Nie zabrakło też rózg. Świętemu towarzyszył przedszkolaki, które odśpiewały kolędy. Tymczasem Mikołaj, jak tylko rozdał wszystkie upominki, tajemniczo ulotnił się z Urzędu Miejskiego. Musiał minąć się w drzwiach z radnym Romanem Kucharskim, do którego był dziwnie podobny, spieszącym się na głosowanie uchwały budżetowej.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • Gwiazdor_gość

  04.01.2010, 00:46

  To jest gwiazdor on rozdaje w Wielkopolsce:D

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx1.xx1 
 • _gość

  04.01.2010, 11:30

  A strój z lekka odstrasza, biedne dzieciaki :)

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx1.xx7 
 • kietil_gość

  04.01.2010, 17:05

  rozga

  mam nadzieje ze dal tylko rozga

  Odpowiedz
  IP: 193.71.xx8.xx9 
 • ktos całkiem obcy_gość

  05.01.2010, 11:56

  buhahahah święty w okularach przeciw słonecznych hehe czego to polak nie wymyśli

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx9.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.