Wygraj przejażdżkę z "Kociewiem na 4 kopyta"!

Na zachętę - wSTĘP do Rajdu (fot. LOT Kociewie)
Tczew - Wygraj przejażdżkę z "Kociewiem na 4 kopyta"!
23-24 czerwca to dwa dni spędzone na Kociewiu Starogardzkim wspólnie z kociewskimi koniarzami i ich podopiecznymi oraz resztą taboru. Kociewski tabun koni, pełen wóz zaproszonych gości… A pośród tego wszystkiego może Ty z wybraną przez Ciebie osobą towarzyszącą! Trzema głównymi nagrodami w konkursie LOT Kociewie są dwa podwójne, bezpłatne zaproszenia na I Rajd Konny "Kociewia na 4 kopyta"!

To zabawa zarówno dla każdego pasjonata hippiki, początkujących adeptów sztuki jeździeckiej, jak i wszystkich, którzy pragną po raz pierwszy w życiu przeżyć takie chwile. Aby spędzić te dwa, długie i pełne atrakcji letnie dni razem z nami wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na cztery pytania i trzymać kciuki za łut szczęścia podczas losowania!

Pytanie 1.

"Kociewie na 4 kopyta" to nie tylko teraźniejszość oraz promocyjna przyszłość. Tradycje końskie w naszym regionie są starsze niż najstarsza… a propos: JAK BRZMIAŁA PIERWSZA POLSKA DEFINICJA ENCYKLOPEDYCZNA GATUNKU "EQUUS CABALLUS"?

Pytanie 2.

W jedności siła, co potwierdza niewątpliwie integracja branży koniarskiej pod flagą Lokalnej Organizacji Turystycznej KOCIEWIE. Jeśli w jedności siła to… CO ŁĄCZY PŁOCKI ŁĄCK Z KOCIEWSKIM "KRÓLEWSKIM MIASTEM NAD WIERZYCĄ"?

Pytanie 3.

"Kociewie na 4 kopyta" dopiero raczkuje lub mówiąc poprawnie - porusza się początkowym stępem. Mamy nadzieję, że przyjdzie i dla niego moment galopu, a może nawet cwału. Z pewnością galopują już inni, od których "K4K" także się uczy… JAKA NIEZWYKŁA KOCIEWSKA IMPREZA KONNA O MIĘDZYNARODOWYM, JOUSTINGOWYM ROZGŁOSIE OBCHODZI TEGO ROKU SWOJĄ "PEŁNOLETNOŚĆ"?

Pytanie 4.

Turystyczne Kociewie przekracza granice. To już rekreacyjna oferta nawet rodem zza oceanu. A więc… W ILU OŚRODKACH JEŹDZIECKICH "KOCIEWIA NA 4 KOPYTA" MOŻNA POJEŹDZIĆ W STYLU WESTERNOWYM?

Na prawidłowy zestaw odpowiedzi, czekamy do piątku 18 czerwca, do godziny 12.00 pod adresem mailowym info@kociewie.eu Losowanie nagród i ogłoszenie wyników będzie miało miejsce popołudniem tego samego dnia na stronie internetowej www.konie.kociewie.eu

Wszystkich jeszcze bardziej szczegółowych informacji udziela:

Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE
Kociewski Ośrodek Informacji Turystycznej
ul. 30 Stycznia 4
83-110 Tczew
tel. 58 531 37 41
info@kociewie.eu
www.lot.kociewie.eu
www.ekociewie.pl
www.konie.kociewie.eu
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • -3

  pingapinga

  04.06.2010, 12:41

  po pierwsze konkurs skierowany jest do osób już jeżdżących konno. i to akurat zrozumiałe, skoro dotyczy to jazdy konnej. ale mam wrażenie, że pytania są ułożone pod organizatorów bądź blisko związanych z organizatorami. wydaje mi się, że przeciętna osoba nie zna odpowiedzi, a nawet z trudnością znajdzie je w sieci.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +1

  _gość

  05.06.2010, 11:15

  :/

  te pytania są beznadziejne, a do tego trudne..... nie wien kto je układał ale to nie było mądre :/

  Odpowiedz
  IP: 77.114.xx9.xx0 
 • ktoś_gość

  05.06.2010, 19:26

  Z tego co czytam w pierwszym akapicie, to konkurs wcale nie jest skierowany tylko do tych, co jeżdżą konno: "jak i wszystkich, którzy pragną po raz pierwszy w życiu przeżyć takie chwile.". A pytania, jak pytania, jak się chce coś wygrać, to czasem trzeba pogłówkować, poza tym wcale nie są trudne, wystarczy czytać ze zrozumieniem i chociaż się wysilić, aby sprawdzić czy odpowiedzi są w sieci. Pozdrowienia dla tczewskich, wiecznie marudzących malkontentów, którym nigdy się żadna inicjatywa nie spodoba. Ja dziś wysyłam odpowiedzi, a nuż się uda.

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx7.xx8 
 • -1

  mefisto_gość

  05.06.2010, 22:03

  ja tam koni nie lubię i nie będę nic wysyłac

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx2.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.