Spłonął garaż - śmieci pozostały

(fot. Straż Miejska Tczew)
Tczew - Spłonął garaż - śmieci pozostały
Straż Miejska informuje, że około dwa tygodnie temu na ul. Nowowiejskiej płonął garaż, który na co dzień zamieszkiwany był przez jednego mężczyznę. Sytuacja została opanowana, a ogień nie rozprzestrzenił się na sąsiednie zabudowania. Z całego garażu ocalał jedynie metalowy stół i jego lokator.

Sąsiedzi z pobliskich budynków wynieśli spalone szafki, łóżko i fragmenty wyposażenia pod najbliższy kojec na śmieci. Niestety już po kilku dniach do Komendy Straży Miejskiej zaczęły napływać informacje o zalegających przy ul. Nowowiejskiej odpadach po pogorzelcu. W związku z trudną sytuacją właściciela garażu w porozumieniu z firmą Clean-Bud zajmującą się odbiorem odpadów w naszym mieście ustalono, że zostaną one zabrane i wywiezione na wysypisko bez obciążania kosztami właściciela czy pobliskiej wspólnoty mieszkaniowej (w piątek teren został posprzątany). Należy podkreślić, że stała współpraca pomiędzy instytucjami przynosi współmierne korzyści zarówno dla wszystkich mieszkańców jak również wpływa znacząco na estetykę naszego miasta.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (9)
dodaj komentarz

 • +6

  1_gość

  18.03.2017, 10:52

  skąd wy bieżecie te bzdury. Posprzatane było już na początku tygodnia!!!. czy macie taki zapłon na tcz z publikacją artykułów.....

  Odpowiedz
  IP: 164.127.xx4.xx1 
 • +5

  1_gość

  18.03.2017, 10:53

  w ogóle co wnosi ten art...

  Cytuj
  IP: 164.127.xx4.xx1 
  +5

  a_gość_gość

  18.03.2017, 17:33

  Ten artykuł czytałem kilka dni temu teraz znowu go puścili na początku o co tu chodzi czy mamy firmę Clean-Bud w dupę całować że posprzątała czy o co kaman bo nie rozumie .Znowu kogoś promuje tcz za darmo .

  Cytuj
  IP: 109.207.xx4.xx0 
  +5

  Nick_gość

  19.03.2017, 09:40

  Tu chodzi o końcówkę tego artykułu. Należy podkreślić, że współpraca między instytucjami w Tczewie jest taka wspaniała i przynosi korzyści mieszkańcom. Nie mamy całować w d..ę firmy Clean Bud bo to jest zasługą naszych kochanych urzędników, a nie tej firmy. Ten artykuł to laurka dla urzędników. Wybory jakieś się zbliżają czy co? .

  Cytuj
  IP: 37.248.xx7.xx4 
 • +1

  kik_gość

  18.03.2017, 12:16

  A syf przy garażach obok Shella jak był tak jest. Dlaczego straż nie reaguje? Pod jedną ławką obok Kociewsiej od dwóch lat lezy deska do prasowania. Widac jeszcze poleży. Śmietników na działkach jak nie było tak nie ma, zaraz zacznie się sezon działkowo grillowy a wraz z nim syf wokół ogródków. Widać miasto lubi wydawać pieniądze bez sensu zamiast zmusić zarządy działek by ustawiły na stałe kontener. jakoś na cmentarzach mogą być śmietniki to dlaczego nie na działkach. Zastraszająco ubyło śmietników, przy każdym przejściu dla pieszych powinien byc śmietnik. Dlaczego straż miejska nie walczy z osobami nie sprzątającymi po swoich psach. Każdy pies na spacerze jest tam na ogól po to by się załatwił, a więc właściciel powinien być uzbrojony w worek na odchody. Każdy kto będąc z psem na spacerze nie posiada takiego worka powinien dostawać mandat bo nie jest wstanie posprzatać po swym psie. Po takiej akcji można by bardzo szybko ukrócić ten proceder. Przecież to sa proste sprawy, dlaczego nikt do tej pory tego nie zrobił?

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx2.xx2 
 • +5

  gość_gość

  18.03.2017, 13:45

  To zdjęcie robione jest kalkulatorem?

  Cytuj
  IP: 78.88.xx4.xx6 
  +4

  gostek_gość_gość

  18.03.2017, 19:36

  psie odchody

  z tymi psimi odchodami to wogóle masakra,właściciele psów mają to głęboko gdzieś,teraz trawniki w Tczewie służą jako wybieg dla psów te tabliczki o zakazach wyprowadzania psów nic nie znaczą nawet jak się uwagę zwróci to masz wiąchę epitetów,straż miejska nie zwraca uwagi,na Suchostrzygach jest fontanna i plac zabaw to tam mają raj psy,to miejsce powinne być szczególnie chronione przed psami,po co mają dzieci chodzić po psich gównach,wystarczy tego po gołębiach

  Cytuj
  IP: 84.38.xx9.xx6 
 • +2

  123_gość

  18.03.2017, 14:05

  Kojec to może być dla kota...

  Odpowiedz
  IP: 94.254.xx5.xx7 
 • bielka2005_gość

  19.03.2017, 22:43

  śmieci na abisyni

  Szkoda, że nikt nie pisze o śmietniku na Abisynii przy ul. Okrętowej i Za Portem. Zamknęli śmietnik zadaszony a postawili duży żółty na chodniku. śmieci walają się gdzie popadnie. Kto w ogóle pozwala aby tak mógł stać śmietnik bez żadnego ogrodzenia, to jest jakaś paranoja. Tylko trzeba poinformować sanepid i ciekawe kto będzie płacił karę TBS czy firma wywożąca śmieci.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx7.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.