Wypadki w Turzu i Subkowach

straż (fot. tcz.pl)
Tczew - Wypadki w Turzu i Subkowach
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 5. do 11. września roku zanotowano łącznie 37 zdarzeń, z czego 9 stanowia pożary, a 28 miejscowe zagrożenia.

Ważniejsze zdarzenia

05.09.2011 - Subkowy, Droga krajowa nr 91 - wypadek
Do zdarzenia, w którym brały udział dwa samochody osobowe VW Golf i Opel Corsa oraz samochód ciężarowy MAN, doszło na 49 km drogi krajowej nr 91. Przyczyną zdarzenia, w wyniku którego została ranna jedna osoba było najechanie samochodu WV na tył Opla. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, a po wykonaniu czynności dochodzeniowych przez policję uprzątnięto jezdnię z elementów karoserii i rozlanych płynów eksploatacyjnych. W zdarzeniu udział brały trzy zastępy: jeden z OSP Subkowy i dwa z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Tczewie.

06.09.2011 - Turze, Droga wojewódzka nr 224 - wypadek
Po dojeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono wypadek dwóch samochodów osobowych. Wszyscy podróżujący samodzielnie opuścili swoje pojazdy. W wyniku zdarzenia ranne zostały cztery osoby, którym pomocy udzielił zespół ratownictwa medycznego. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu terenu akcji i odłączeniu akumulatorów w pojazdach. Po wykonaniu czynności przez policję, uprzątnięto jezdnię z elementów karoserii. W zdarzeniu udział brały trzy zastępy, jeden z OSP Turze i dwa z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Tczewie.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • gosc_gość

  13.09.2011, 20:15

  ;p

  moze byscie dawali zdjecia tak jak na innych stronkach miast

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx5.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia