Co w pogodzie? Mgły i przymrozek

Tczew doczekał się swojego miejsca na pogodowej mapie
Tczew - Co w pogodzie? Mgły i przymrozek
Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Tczewie przekazuje prognozę pogody na okres otrzymaną z Biura Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni.

W nocy bezchmurnie lub zachmurzenie małe. W drugiej połowie nocy miejscami we mgle wzrost zachmurzenia do całkowitego. Zamglenia i mgły ograniczające widzialność od 500 do 2000 m, miejscami poniżej 200 m. Temperatura minimalna od 2°C do 5°C, lokalnie w głębi lądu, przy rozpogodzeniach przygruntowe przymrozki do około -1°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane, do południa miejscami po ustępujących mgłach duże. Do południa liczne zamglenia, lokalnie mgła, ograniczające widzialność od 500 do 2000 m. Temperatura maksymalna od 10°C do 12°C. Wiatr umiarkowany, południowo-wschodni i wschodni.

PROGNOZA POGODY NA KOLEJNĄ DOBĘ

Ważność: od godz. 19:30 dnia 05.11.2011 do godz. 19:30 dnia 06.11.2011

W nocy bezchmurnie lub zachmurzenie małe. W drugiej połowie nocy lokalnie we mgle wzrost zachmurzenia do całkowitego. Miejscami zamglenia i mgły ograniczające widzialność od 500 do 3000 m. Temperatura minimalna od 3°C do 5°C, miejscami nad Zatoką Gdańską od 5°C do 7°C. Wiatr słaby i umiarkowany, nad samym morzem umiarkowany i dość silny, południowo-wschodni.

W dzień bezchmurnie lub zachmurzenie małe. Rano lokalnie zamglenia ograniczające widzialność do 1500 m. Temperatura maksymalna od 10°C do 12°C. Wiatr umiarkowany, nad samym morzem dość silny, południowo-wschodni.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • -2

  misiek90tczew

  05.11.2011, 11:49

  Zima jest fajnaa ;) Kto jest za? ;D

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.