Płonął dom w Czarlinie

Strażacy podczas świąt interweniowali kilkukrotnie (fot. tcz.pl)
Tczew - Płonął dom w Czarlinie
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 21. do 27. grudnia zanotowano łącznie 27 zdarzeń, z czego 11 stanowią pożary, zaś 16 miejscowe zagrożenia.

22. grudnia, Czarlin, ul. Leśna - Z powodu użycia substancji łatwopalnej, podczas rozpalania ognia w piecu centralnego ogrzewania powstał pożar w kuchni, który następnie rozprzestrzenił się na przedpokój i pokój. W wyniku pożaru poparzeniu uległa właścicielka domu. Straty oszacowano wstępnie na 4 tys. zł. W działaniach brały udział 2 zastępy z JRG Tczew oraz po 1 zastępie z OSP Gniszewo i OSP Subkowy.

23. grudnia, Nicponia, droga nr 1 - Z powodu niedostosowania prędkości do panujących warunków atmosferycznych doszło do kolizji pomiędzy dwoma samochodami marki VW Golf oraz Mercedes. Osób poszkodowanych nie było. Straty oszacowano wstępnie na 14 tys. zł. W działaniach brały udział 2 zastępy z JRG Tczew oraz 2 zastępy z OSP Gniew.

26. grudnia, Tczew, ul. Traugutta - W wyniku zaprószenia ognia powstał pożar altany, który całkowicie strawił wyposażenie budynku. Straty oszacowano wstępnie na 6 tys zł. W działaniach brały udział 3 zastępy z JRG Tczew
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • _gość

  01.01.2010, 17:44

  To tragedia...

  Odpowiedz
  IP: 81.219.xx6.xx1 
 • _gość

  02.01.2010, 20:21

  Na tej ulicy ,gdzie stoi straż też nie dawno sie paliło....

  Odpowiedz
  IP: 81.219.xx7.xx8 
 • _gość

  03.01.2010, 19:23

  Czy to nie ul.Południowa?

  Odpowiedz
  IP: 213.238.xx2.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.