Serafiński Hammond Band w Zagrodzie Kociewskiej - mamy dla Was wejściówki

Paweł Serafiński (fot. nadesłane do redakcji)
Tczew - Serafiński Hammond Band w Zagrodzie Kociewskiej - mamy dla Was wejściówki
Kolejna odsłona koncertowa w Muzycznej Zagrodzie Kociewskiej. Następnymi artystami, którzy zagoszczą w Zagrodzie będzie legendarna formacja SERAFIŃSKI HAMMOND BAND. Jak zwykle przygotowaliśmy konkurs, w którym nasi czytelnicy mogą wygrać dwie podwójne wejściówki na to wydarzenie.

Już 25. lutego o godzinie 20.00 kolejny koncert w Muzycznej Zagrodzie Kociewskiej. Tym razem wystąpi fenomenalna formacja SERAFIŃSKI HAMMOND BAND. Kto nie chce przegapić tej imprezy, powinien już rezerwować bilety. Rezerwacji można dokonywać pod numerami telefonów: 58-588-16-90 oraz 504-102-206, pod adresem info@ajagore.pl oraz na miejscu w Zagrodzie (Godziszewo, ul. Skarszewska 8)

To będzie już druga odsłony "Blues na Kociewiu" - w pierwszej edycji wystąpił Maciej Miecznikowski z zespołem. Tym razem - SERAFIŃSKI HAMMOND BAND! W repertuarze największe standardy muzyki bluesowej oraz rozrywkowej.

Kto wystąpi?

PAWEŁ SERAFIŃSKI - organy Hammonda.

Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi w 1973r.
Prezenter organów Hammonda z ramienia Klubu.
Laureat wielu nagród jazzowych i bluesowych m.in. Nagroda Stowarzyszenia Jazzowego "Melomani" i Prezydenta Miasta dla Najlepszego Łódzkiego Jazzmana (rok 1997, 2001 i 2004). Wielokrotnie wyróżniony w ankiecie Jazz Top miesięcznika Jazz Forum. Od wielu lat współpracuje z czołówką polskiego jazzu oraz bluesa:

• Krystyna Prońko
• Ewa Bem
• Urszula Dudziak
• Piotr Baron
• Wojtek Pilichowski
• Olo Walicki
• Marek Raduli
• Leszek Cichoński
• Ryszard Rynkowski

Był członkiem Grupy Vox i Alex Band. Grał z takimi Bluesmanami jak John Broadway Tucker, Carlos Johnson, John Jaworowitc. Czynnie uczestniczy w życiu kulturalnym miasta Łodzi. Współpracuje z Teatrem Studyjnym, Teatrem Nowym (muzyka do spektakli Kadish, Powłoki, Wesele, Długi Świąteczny Obiad). Opiekun artystyczny Festiwalu Muzyki Filmowej organizowanego przy Muzeum Kinematografii. Współpracuje z Kwartetem Rubinsteina. Posiada w swoim dorobku bogatą dyskografię. Dwukrotna Platynowa Płyta (Wojciech Gąsowski) - producent. Nominowany do nagrody Fryderyka w kategorii Hip-Hop z zespołem Thinkadelic. Producent i aranżer, znany z jazzowych opracowań muzyki filmowej Zygmunta Koniecznego, Andrzeja Korzyńskiego, Krzesimira Dębskiego, Henryka Warsa. Komponuje muzykę Kameralną m.in. „Kwartkwartet” , „Pamiętaj DekaloQ" na sopran, kwartet smyczkowy i organy Hammonda.

KUBA RACZYŃSKI - saksofony

Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach (2005). W latach 2001 - 2005 saksofonista niezwykle popularnej grupy Varius Manx. Laureat I Nagrody podczas Festiwalu Top Trendy 2006. Producent muzyczny, aranżer. Aktualnie członek zespołów Krystyny Prońko oraz Moniki Kuszyńskiej

SŁAWOMIR KORNAS - bas, śpiew

Wokalista, basista, autor piosenek. Współzałożyciel zespołu Ajagore. Na stałe współpracujący z Grażyną Łobaszewską oraz Maciejem Miecznikowskim. Muzyk sesyjny. Współpracował z Mietek Blues Band, Krystyną Prońko, Mirą Kubasińską, Jorgosem Skoliasem, Teatrem Wybrzeże, Teatrem Muzycznym.

MACIEJ KORTAS - gitary

Gitara elektryczna, gitara akustyczna, banjo, syntezator gitarowy, autor piosenek. Współzałożyciel zespołu Ajagore. Na stałe pracujący z Grażyną Łobaszewską oraz Maciejem Miecznikowskim. Muzyk sesyjny. Współpracował m.in. Krystyną Prońko, Mirą Kubasińską, Jorgosem Skoliasem, Teatrem Wybrzeże, Teatrem Muzycznym.

MICHAŁ SZCZEBLEWSKI - perkusja

Perkusista na co dzień grający w zespole Ajagore, Grażyny Łobaszewskiej, Macieja Miecznikowskiego oraz Andre Ochodlo. Jest również członkiem zespołów Janusza Mackiewicza oraz Irka Wojtczaka. Współpracował z Hanną Banaszak, Krystyną Prońko, Teatrem Wybrzeże i Teatrem Muzycznym.

CENA BILETU: 50 PLN

KLUBOWICZE OCZYWIŚCIE TRADYCYJNE 10% ZNIŻKI!!!

Konkurs dla internautów

Mamy dla Państwa dwa podwójne zaproszenia na koncert. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem "Muzyczna Zagroda Kociewska" i odpowiesz na pytanie - W którym roku nastąpiła premiera Organów Hammonda?. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl do czwartku, 16. LUTEGO, do godziny 10.00. W mailu należy podać imię i nazwisko. O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.

Udział w konkursie jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr. 133 poz. 883) na cele związane z konkursem.
Drukuj
Prześlij dalej