Starosta czeka na kandydatów do nagród

Starosta czeka na wnioski do końca roku (fot. tcz.pl)
Tczew - Starosta czeka na kandydatów do nagród
Do 31. grudnia można składać wnioski o przyznanie nagrody Starosty Tczewskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie sportu i kultury. Nagrody dla sportowców, trenerów i działaczy sportowych oraz twórców kultury zostaną przyznane już po raz trzeci w tej kadencji Rady Powiatu Tczewskiego.

W roku 2007 zostały podjęte w tej sprawie dwie uchwały rady, określające zasady przyznawania dorocznych nagród Starosty Tczewskiego.

- Nagrody w dziedzinie kultury i sportu przyznawane są za wybitne osiągnięcia dokonane w roku poprzedzającym przyznanie nagrody oraz za całokształt osiągnięć - informuje Magdalena Olszewska, naczelnik Wydziału Promocji, Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym w Tczewie. - Wnioski mogą składać jednostki samorządu terytorialnego, placówki oświatowe, instytucje kultury oraz organizacje działające w dziedzinie kultury i sportu.

Bardziej szczegółowe informacje można znaleźć w Uchwale Nr XV/108/07 Rady Powiatu Tczewskiego z dnia 27 listopada 2007 r. w sprawie przyznawania nagród i wyróżnień zawodnikom, trenerom oraz działaczom oraz uchwale Nr XII/94/07 Rady Powiatu Tczewskiego z dnia 25 września 2007 r. w sprawie ustalenia zasad i trybu przyznawania dorocznych nagród za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Treść obu uchwał dostępna jest na stronie www.bip.powiat.tczew.pl. Wnioski o przyznanie nagrody można składać jedynie na specjalnym formularzu, który dostępny jest na stronie www.powiat.tczew.pl oraz w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Tczewie, pok. nr 3.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • MK_gość

  11.12.2009, 07:40

  Bez łaski

  Od takiego urzędnika wstyd przyjąć nagrodę.

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx2.xx4 
 • Sport_gość

  11.12.2009, 09:32

  ????????????

  W tym mieście - powiecie przejaw jakiejkolwiek działalności w w dziedzinie sportu jest nielada wyczynem. !!!!!

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx0.xx4 
 • elite_gość

  11.12.2009, 10:03

  Pula nagród wynosi 100 zet. Za to SP kupi bukiet kwiatów za 60 i piłkę za 40. Ot i cała nagroda. Oooooo przepraszam, pan Starosta uraczy jeszcze nagrodzonego dobrym słowem.

  Odpowiedz
  IP: 83.11.xx0.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.