Kubica rabatuje na Przystani

Kubica rabatuje na Przystani (fot. f1.pl)
Tczew - Kubica rabatuje na Przystani
Fanów Roberta Kubicy i F1 zapraszamy w niedzielę, 7. listopada, do kawiarni "Przystań" na transmisję wyścigu o GP Brazylii, na słynnym torze Interlagos w São Paulo. Aby uatrakcyjnić wyścig, proponujemy rabat na rachunki otwarte w tym dniu w czasie wyścigu pomiędzy godziną 17.00 a 18.00. Procentowa wartość rabatu uzależniona będzie od punktów, jakie zdobędzie tego dnia Robert Kubica. Aby zaostrzyć apetyt, liczbę tę pomnożymy przez 2! Za pierwsze miejsce na podium Polaka otrzymać można 50-procentowy upust na cały rachunek.

Jednak to nie koniec atrakcji. Od godziny 15.00 zapraszamy chętnych do sprawdzenia swoich umiejętności na torze w Sao Paulo na konsoli gier. Pozwoli to docenić walory toru i z większą przyjemnością oglądać transmisję na żywo o godzinie 17.00. Tutaj również przygotowaliśmy drobną nagrodę dla najlepszego zawodnika. Liczba miejsc ograniczona. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o przesłanie na adres email przystan@tcz.pl imienia i nazwiska w temacie wpisując "Kubica".

O torze słów kilka

Grand Prix Brazylii odbywa się na słynnym torze Autódromo José Carlos Pace, zwanym Interlagos. Ten lewoskrętny obiekt wybudowano w naturalnej niszy, która z czasem została wchłonięta przez rozrastające się miasto São Paulo. Jego pierwotna wersja, użyta po raz pierwszy w 1940 r., przebiegała pomiędzy dwoma jeziorami, stąd też wzięła się jego nazwa (Interlagos, czyli "między jeziorami").

Długość toru 4,309 km
Liczba okrążeń 71
Rekord toru 1.11,473 (Juan Pablo Montoya, Williams, 2004)
Zwycięzca roku 2009 Mark Webber (Red Bull)

Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (0)

  • Uwaga! Funkcja komentowania została wyłączona przez Moderatora serwisu...