Policjanci na Targach Pracy

Policjanci na targach pracy (fot. KPP Tczew)
Tczew - Policjanci na Targach Pracy

zobacz galerię zdjęć: 2
Po raz kolejny policjanci z Tczewa promowali swój zawód na Targach Edukacji i Pracy. W Ośrodku Szkolenia i Wychowania przy swoim stoisku zapoznawali zainteresowanych z procedurami przyjmowania do służby w Policji. Każda zainteresowana osoba otrzymała ulotkę informacyjną oraz została poinformowana o poszczególnych etapach rekrutacji.

10 maja br. w tczewskim Ośrodku Szkolenia i Wychowania odbyły się Targi Edukacji i Pracy zorganizowane przez Punkt Pośrednictwa Pracy Ochotniczych Hufców Pracy w Tczewie. Wśród wielu stanowisk swoje stoisko zaprezentowała również Komenda Powiatowa Policji w Tczewie.

Policjant i specjalistki z zespołu kadr informowali wszystkie zainteresowane osoby o rekrutacji i wymaganiach względem kandydatów do służby. Każdy mógł zasięgnąć informacji gdzie i jakie dokumenty należy złożyć. Funkcjonariusz wręczał specjalnie przygotowaną ulotkę informacyjną dotyczącą jak zostać policjantem. Były w niej podane wszystkie niezbędne informacje o warunkach, wymaganiach oraz etapach postępowania kwalifikacyjnego.


- Przypominamy wszystkim chętnym, że rekrutacja do służby w Policji odbywa się w sposób ciągły, zatem dokumenty można składać w każdym terminie. Wszelkie szczegółowe informacje na temat niezbędnych formalności i warunków przyjęć można uzyskać odwiedzając policyjne strony internetowe lub bezpośrednio w każdej jednostki policji. - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (6)
dodaj komentarz

 • +3

  Mżawanadze_gość

  13.05.2019, 13:48

  łapanka

  To teraz już trzeba brać z łapanki na chętnych do ścigania przebieranek pomników w koszulki KONSTYTUCJA albo w plakaty matki boskiej z tęczową aureolą

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xxx.xx0 
 • -3

  Tfu_gość

  13.05.2019, 14:58

  Do was to przyjmują nie zdolnych życiowo którzy nie potrafią sobie radzić w życiu dlatego brakuje im czegoś co się nazywa władza dla mnie policja to dno na równi z kościołem

  Odpowiedz
  IP: 80.212.xx8.xx0 
 • -1

  Znużony_gość_gość

  13.05.2019, 21:55

  .

  Smutne , że można być tak ograniczony....

  Cytuj
  IP: 178.235.xx6.xx4 
 • +1

  1968_gość_gość_gość

  14.05.2019, 00:22

  Milicja

  Komu brak pomysłu na życie.... Pomyka do milicji. Upss..... Do Policji.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx1.xx6 
 • +2

  Observeur_gość

  14.05.2019, 10:16

  Wszystkie biurka juz zajete i brakuje wyrobników ktorzy zarobiliby na przyklejonych do biurek plecaków. Brakuje rąk do pracy w terenie. Jeden porządny nie-po-plecaku komendant , dobry bat i gonic brzuchatych w teren. Buty od panstwa dostają, jak sie wytra sie od chodzenia to dostana nowe w kolejnej mundurówce, a i przy okazji troche kondycje wyrobią bo z nią tez kiepskawo - to widac na corocznych testach sprawnosciowych. Ten zwolniony bo przekroczyl 50, ten bo ma papiery od ortopedy, tamten bo kolega ze stoperem to "jego" kolega. Nigdy nie bedzie dobrze .

  Odpowiedz
  IP: 31.0.xx1.xx7 
 • +1

  Be _gość

  14.05.2019, 21:15

  Policja

  Do policji to przyjmują ludzi wykształconych a nie chamów po zawodówkach .nie potrafiących posługiwać się poprawnie językiem polskim tak że słowniki w łapy i wtedy pisać komentarze debile

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx7.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.