Mali tczewianie nadal mogą liczyć na prezenty

Pierwsza wyprawka trafiła do małej Zosi (fot. Tcz.pl)
Tczew - Mali tczewianie nadal mogą liczyć na prezenty
Tczewski ratusz kontynuuje akcję "Wyprawki Tczewskiej". Na małych tczewian czekają specjalne zestawy powitalne. Warunkiem otrzymania gadżetów jest meldunek w Tczewie.

Od 2021 nasi najmłodsi mieszkańcy, czyli noworodki zameldowane w Tczewie mogą otrzymać pakiet powitalny - Wyprawkę Tczewską. W skład tczewskiej wyprawki wchodzi: body, kocyk, maskotka, zakładka do książki, karta małego czytelnika oraz list powitalny od prezydenta Tczewa.

- Aby ubiegać się o wyprawkę, należy wypełnić wniosek i złożyć do Urzędu Miejskiego. Wyprawka może być przekazana na dwa sposoby, co należy zaznaczyć we wniosku: można ją odebrać osobiście w UM lub poprzez wysyłkę pod wskazany adres. Wniosek o przyznanie wyprawki składa się w terminie do 2 miesięcy od narodzin dziecka. Regulamin oraz wniosek znajdują się na stronie internetowej www.wrotatczewa.pl - mówi Małgorzata Mykowska, rzeczniczka Urzędu Miejskiego w Tczewie.

Sponsorami wyprawki są: Urząd Miejski w Tczewie, spółki miejskie (TTBS, ZUOS, ZWiK), GPEC Tczew, Clean Bud i PUM, WestRock ze Specjalnej Pomorskiej Strefy Ekonomicznej oraz Kociewski Kurier Tczewski, a partnerem Miejska Biblioteka Publiczna.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +2

  obcy_gość

  13.01.2022, 11:12

  Tak, ten zestaw powitalny jest bezcenny. Na pewno maluchy się ucieszą.

  Odpowiedz
  IP: 78.31.xx6.xx4 
 • +8

  B532_gość

  13.01.2022, 11:22

  Tczew się starzeje i wyludnia

  Jakby miasto miało dawać zestawy pożegnalne Maturzystom albo dwudziestolatkom wyjeżdżajacym stąd, to by chyba zbankrutowało... :P

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xxx.xx4 
 • +4

  Pytam się_gość

  13.01.2022, 11:45

  a gdzie prezent dla starszych?

  Pół litra wódki, dwa wina i 4 piwa? W tym mieście ma rozrywek i perspektyw, nic tylko się nachlać, albo uciekać.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx5.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.