Program "Czyste powietrze" - nabór wniosków tymczasowo wstrzymany

Stare Miasto, dym z komina (fot. tcz.pl)
Tczew - Program "Czyste powietrze" - nabór wniosków tymczasowo wstrzymany
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku tymczasowo wstrzymał nabór wniosków o dofinansowanie w ramach priorytetowego programu " Czyste powietrze". Sytuacja ta ma charakter przejściowy i wynika ze względów formalno-prawnych oraz technicznych.

Nabór wniosków o dofinansowanie zostanie wznowiony niezwłocznie po aktualizacji programu priorytetowego Czyste powietrze oraz dostosowaniu systemów informatycznych wojewódzkich funduszy ochrony środowiska i gospodarki wodnej do zmian w prawie powszechnie obowiązującym, wynikających z wejścia w życie ustawy z dnia 9 listopada 2018 roku o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz ustawy o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów, osiąganych przez osoby fizyczne (Dz. U. z 2018 roku poz. 2246).

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +5

  xxx_gość_gość

  18.01.2019, 12:26

  Kłamstwo i propaganda !!! Unia nie dofinansuje pieców na węgiel !!! I to jest prawda, a rząd PIS nie da 100%, bo i z jakiej racji się pytam ??? Podatników pieniądze .....

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx1.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.