Jakub Malarski spotkał się z "Gibą". Brazylijczycy wspomogli Fundację Herosi

Giba spotkał się z Kubą
Tczew - Jakub Malarski spotkał się z "Gibą". Brazylijczycy wspomogli Fundację Herosi
W ostatnią sobotę (16.07), tuż przed koncertem grupy Perfect, odbyła się licytacja reprezentacyjnej koszulki z autografem Piotra Gruszki - znanego siatkarza, wicemistrza świata, mistrza Europy, uznanego za najlepszego zawodnika mistrzostw Europy w 2009 roku. Inicjatorem akcji był Jakub Malarski. Okazuje się jednak, że to nie jedyne działanie na polu charytatywnym w wykonaniu młodego tczewianina.

Jakub Malarski sam chorował na raka kości. Dzięki sobotniej akcji pomógł uczennicy Gimnazjum nr 1 w Tczewie - Weronice, która choruje na postępujący zanik mięśni. Koszulkę wylicytowano za 3500 zł .

Redakcja naszego serwisu otrzymała wiadomość, że Kuba oraz Fundacja Herosi angażują się bardzo w inne, niosące pomoc i wsparcie sportowe projekty, pomagając ludziom z całej Polski. Musimy przyznać, że o tym, iż fundacja działa na tak wielką skalę, nie wiedzieliśmy tyle, co po obejrzeniu poniższego materiału wideo, w którym m.in. Jakub spotyka się z "Gibą" (Gilberto Godoy Filho "Giba") - idolem młodego pokolenia siatkarzy, gwiazdą i reprezentantem Brazylii, a cała brazylijska drużyna opowiada o szczytnym celu niesienia pomocy innym i wspomaga czynnie fundację.

W imieniu naszych czytelników, którzy niejednokrotnie w swoich komentarzach wyrażali uznanie i szacunek Jakubowi pragniemy podziękować mu za jego działania oraz życzyć fundacji Herosi dalszych sukcesów.


Reprezentanci Brazylii w piłce siatkowej pomagają Fundacji Herosi


Reprezentacja Polski też pomaga...

Reprezentanci Polski w piłce siatkowej mężczyzn, na czele z trenerem Andreą Anastasim, po raz wtóry chwycili za pędzle i przystąpili do akcji malowania dla Fundacji Herosi. Bartek Kurek, Piotr Gruszka, Krzysztof Ignaczak, Łukasz Żygadło, Karol Kłos, Jakub Jarosz, Paweł Woicki, Piotr Nowakowski oraz Grzegorz Kosok tym razem ozdobili skarbonki. Malowanie odbywało się w pogodnej atmosferze, między innymi dzięki drobnej pomocy Łukasza Żygadły, który przyjął rolę DJ'a.

Siatkarze malują skarbonki na licytacje
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +5

  GryFFF

  22.07.2011, 00:10

  Czyli jak się chce to można coś zdziałać. Bravo za upór w dążeniu do celu dla Jakuba, bo choć to wszystko na cele charytatywne to pewnie i tak robiących pod górkę nie brakuje.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +10

  fundacja Herosi_gość

  22.07.2011, 01:09

  Dziękujemy i prosimy abyście trzymali za nas kciuki:)))

  Odpowiedz
  IP: 89.72.xx4.xx2 
 • +8

  aniaa_gość

  22.07.2011, 09:36

  To piękne co robi Jakub i cała fundacja 'HEROSI' dla chorych osób. Życzę Im powodzenia w dalszych tego typu akcjach, przez Nich organizowanych ;)

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx2.xx6 
 • +8

  _gość

  22.07.2011, 12:19

  nie no ten chłopak jest zaj**isty !! szacun ogromny

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx5.xx1 
 • +5

  cwany_gość

  22.07.2011, 23:58

  :D

  tak 3maj młody : >

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx8.xxx 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia