"Młodzież zapobiega pożarom" - sprawdzali swoją wiedzę

Młodzież licznie wzięła udział w konkursie (fot. tcz.pl)
Tczew - "Młodzież zapobiega pożarom" - sprawdzali swoją wiedzę
Za nami już 35 edycja gminnych eliminacji do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". W konkursie, który odbył się 2 marca udział wzięło 35 uczniów z gminy Gniew, by zmierzyć się ze sobą i sprawdzić swoje umiejętności i wiedzę z zakresu pożarnictwa.

Jak co roku konkurs odbywał się w trzech kategoriach: szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich. W kategorii szkół podstawowych największą wiedzą pożarniczą wykazała się Julia Chrzanowska ze szkoły podstawowej w Ostrowitem. W tej samej kategorii kolejne dwa miejsca zajęli Artur Plath z SP Gniew i Stanisław Elert również z SP w Ostrowitem. W drugiej kategorii najlepszy był Kacper Drągowski z gimnazjum w Gniewie, drugi Marek Kania z ZS w Opaleniu i trzeci Denis Lodko, uczący się także w gniewskiej szkole. Zwycięzcą trzeciej kategorii (szkoły średnie) został Marcin Sielawa, zaś drugie i trzecie miejsce wywalczyli kolejno Kamil Rosak i Marcin Makowski z ZSP w Gniewie. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Miasta i Gminy Gniew, które wręczała burmistrz Maria Taraszkiewicz-Gurzyńska.

Konkurs odbył się pod przewodnictwem komisji, w skład której weszli Mariusz Stawicki i Tomasz Nowak z KP PSP w Tczewie oraz Andrzej Cejer z Zarządu Miejsko-Gminnego Związku OSP w Gniewie. Najlepsi z poszczególnych kategorii reprezentować będą Gniew w powiatowych eliminacjach konkursu, jakie odbędą się 29 marca o godz. 10.00 w świetlicy OSP w Tczewie.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • Adaaa . < 3_gość

  11.03.2012, 21:21

  nooo , w końcu .

  noooo , Stasiu w końcu rozsławił moje nazwisko . :D brawo . : PP. OSTROWITE . < 33

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx6.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.